• Prindi

Infopäev piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele

  • Teisipäev, 18.04.2017 - 18.04.2017

Lääne-Virumaa

Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS (EPJ) korraldab koostöös Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistuga (ETKÜ) sel kevadel piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele kokku viis infopäeva:

teisipäeval, 18. aprillil 2017 kell 10.30 hotell Wesenbergh’i konverentsikeskuses, Tallinna 25, Rakvere.

Infopäeva päevakava:

  • Jõudluskontrollist. Andmete registreerimine – ajasääst või ajakulu — Aire Pentjärv, EPJ
  • Tõuaretusalased nõuanded piimakarjakasvatajale — Tõnu Põlluäär, ETKÜ
  • Kuidas vähendada terviseprobleeme piimaveisekarjas — Hertta Pirkkalainen, Eesti Maaülikool (EMÜ)

 

Sama infopäev toimub veel:

  • Türi kultuurikeskuses, Hariduse 1, Türi, Järvamaa – neljapäeval, 6. aprillil 2017 kell 11.00
  • Pühajärve Spa & Puhkekeskuse konverentsikeskuses, Pühajärve, Valgamaa – reedel, 7. aprillil 2017 kell 11.00
  • Kõljala külamajas, Kõljala, Saaremaa – kolmapäeval, 3. mail 2017 kell 11.00
  • Viiking Spaa Hotellis, Sadama 15, Pärnu – neljapäeval, 4. mail 2017 kell 11.00

Ootame Teid infopäevale – valige endale sobiv aeg ja koht ja registreeruge! Osavõtjatel palume registreeruda hiljemalt 5 päeva enne sobivat infopäeva:

Evi Prins, 520 6231, evi.prins@epj.ee
Ludmilla Aan, 516 7816, ludmilla.aan@epj.ee
Maila Kirs, 509 4675, maila.kirs@epj.ee
Maire Tamm, 5332 4204, maire.tamm@epj.ee
Merle Lillik, 516 7868, merle.lillik@epj.ee
Saive Kase, 524 0147, saive.kase@epj.ee

või EPJ peamaja tel 738 7700, epj@epj.ee

 

Infopäev saab toetust Eesti Maaelu Arengukavast.