• Prindi

Tasuta ettevõtete külastuse päev koostöö arendamiseks - Bacula AS ja BioMari OÜ

  • Teisipäev, 09.05.2017 - 09.05.2017

Valgamaa

Bacula AS (Aakre, Puka vald, 67212, Valga maakond) ja BioMari OÜ (Marja talu, Piigandi küla, Rõngu vald, Tartumaa, 61010). Soovijaid võtab buss peale 9:00 Eesti Maaülikooli (Fr. R. Kreutzwaldi 1, Tartu, 51014) peahoone tagumisest parklast.

Eesti Maaülikool korraldab “Teadmussiirde pikaajaline programm ühistegevuse tegevusvaldkonnas” raames tasuta ettevõtete külastuse teemal: „Toorme väärindamine ja väärtusahelas kõrgemale jõudmine“. Antud programm kestab 4 aastat ja selle raames toimub mitmeid infopäevi, täienduskoolitusi, õpiringe, konverentse ning ettevõtete külastusi nii Eestis kui ka välisriikides.

09.05.2017 külastatakse Bacula AS-i ja BioMari OÜ-d. Kõnelejad: Bacula AS juhatuse liige Vahur Vuks ja BioMari OÜ turundusjuht Triin Ojanurme. Ootame osalema toimivate ja alustavate põllumajandusühistute juhtkonda ja liikmeid.

Jagatakse praktilist teadmist koostöö arendamiseks.

Soovijaid võtab buss peale 9:00 Eesti Maaülikooli peahoone tagumisest parklast. Päeva orienteeruv lõpp on 16:00.

Eelregistreerimine toimub kuni 05.05.2017, osalejate arv on piiratud. Lisainfo saamiseks ja eelregistreerimiseks palume saata e-mail programmi assistendile: liis.volli[A]emu.ee. Eelregistreerimiseks palume osalejatel saata järgnev informatsioon: ettevõtlusvorm ja nimi; ettevõtlusvaldkond; reg. number; osaleja nimi; osaleja ametikoht; osaleja isikukood; osaleja telefoninumber.

NB! Eelregistreerimine on tingimata vajalik!


Lisainformatsioon ja küsimused: liis.volli@emu.ee või tel: +372 51 92 9840 (programmi assistent Liis Võlli).

Ettevõtete külastust toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

 

Koostöös teeme paremini!