Teised meist

Teised meist2019-03-20T14:07:39+00:00

MES nõuandeteenistuse klientide tagasiside konsulentide nõustamisteenusele.

“Veeve Kaasik on väga suurte kogemuste ning laia silmaringiga agronoom/konsulent ja külaelu edendaja. Temaga võib alati arutleda väga erinevatel maaelu teemadel, saada head nõu taimekasvatuses, samuti oskab ta kuulata erinevaid pooli ning oma  oskusega arutleda argumenteeritult on ta olnud abiks paljudele maa ettevõtjatele.”
Tõnu Post,
Kõljala POÜ juhatuse esimees, MES parim piimakarjakasvataja 2012

“Alustava lambakasvatajana oli minu jaoks konsulenditeenuse kasutamine hindamatu väärtusega. Uude valdkonda sisenedes tunned ennast rumala ja ebakindlana. Konsulent Liilia Tali positiivne ja toetav suhtumine ning professionaalne nõuanne aitas meil samm-sammult kasvada toimivaks lambakasvatusettevõtteks.”
Katrin Tambet, Maatar OÜ juhatuse liige

„MES nõuandeteenistuse konsulent Alvar Timmi nõustas Kehtna Mõisa OÜd investeeringutoetuse taotlemise esitamisel ja hilisemal kuludokumentide esitamisel. Tänu konsulendi abile võin kindel olla, et kõik vajalikud dokumendid ja toimingud on korrektselt esitatud. Konsulendid on viisakad ja nendega on rõõm koostööd teha. Nõuandeteenistust võiks rohkem ka nooretele tutvustada. Soovitan julgelt ka teistel maaettevõtjatel nõu saamiseks MES nõuandeteenistuse konsulentide poole pöörduda.“
Siim Riisenberg, Kehtna Mõisa OÜ juhatuse liige, MES parim piimakarjakasvataja 2018