Tugiteenuse pakkujad maakondades

Tugiteenuse pakkujad maakondades 2018-04-23T11:05:06+00:00
Maakond Nimi Teenuse pakkumise aadress või aadressid Juhendamisaja broneerimine kontaktil Juhendamispaiga lahtiolekuajad
(nädalapäevad ja kellajad)
Telefon e-post
Harjumaa Alvar Timmi Teaduse tn 2, Saku alevik, Saku vald 51 33 983 alvar.timmi@gmail.com T ja R kell 10.00 – 15.00.
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Ida-Virumaa Kaie Ilves Kiviõli tee 8 (Lühanuse avalla endine vallamaja) Lüganuse alevik, Lüganuse vald 56 827 554 kaieilves@gmail.com Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Järvamaa Helle Rohtla Paide linn. Pärnu 56 56 641 686 helle.rohtla@mail.ee E – R, 9.00-17.00
Leini Ots Pärnu tn 56, Paide; Abaja küla, Koeru vald, Järvamaa 56 685 023 leeniots@hot.ee E – R, 9.00 – 17.00
Jõgevamaa Liia Lust Põllumeeste Liidu kontoris Aia tn 2,  ruum 125.
Põltsamaal, Põltsamaa Vallas Viljandi mnt 3 kuupäevadel  – 3, 7,10, 14, 17, 21 mai.
Mustvees Mustvee kultuurimajas 8 ja 16 mai
523 5115  liia@kamari.ee Põllumeeste Liidu kontoris Aia tn 2,  ruum 125.
Põltsamaal, Põltsamaa Vallas Viljandi mnt 3 kuupäevadel  – 3, 7,10, 14, 17, 21 mai.
Mustvees Mustvee kultuurimajas 8 ja 16 mai
Läänemaa Vaike Nõu Kooli talu Üdruma küla Lääne-Nigula vald ja MES Nõuandeteenistuse  kontaktpunkt  Jaani 10 Haapsalu 52 42 319 vaike.nou@mail.ee Kooli talus E ja K kell 9.00-16.00, Haapsalus Jaani 10, T ja N 9.00-16.00 T ja N
Tiiu Kohu Haapsalu Jaani tn. 10 Nõuandeteenistuse Kontaktpunktis 4729 007 või 51 36 204 kohu.tiiu@gmail.com T,K,N,R kell 10 – 16, muul ajal vastavalt kokkuleppele
Ann Mari Anupõld Mõisatalli, 90902 Piirsalu, Lääne-Nigula vald 59 031 176 info@piirsaluvetpunkt.ee E – R kell 15.00-19.00.
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Pärnumaa Christel Möelder Väike-Kuke 4a-23, Pärnu;
P. Kerese 4 Pärnu
50 83 373 christel.molder@gmail.com E – R, kell  8-17
Laine Kallaste Pärnu, Kerese 4 – T;R ;
Oja 12 – E; K, N.
52 75 100 lainekallaste@gmail.com Kerese 4 – T; R kell 9.00 – 17.00
Oja 12 – E; K, N. kell 9.00 – 17.00
Põlvamaa Ell Sellis Kanepi, Turu põik 1 52 38 902 selliseell@gmail.com Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Ulvi Ajalik Jaama 83, Põlva, Põlvamaa Põllumeeste Liit 79 92 928,
56 608 028
pltl@estpak.ee 2-15. mai eelneval kokkuleppel, alates 16. maist 15. juunini igal tööpäeval kella 9-17.00ni eelnevalt kokkulepitud aegadel.
Raplamaa Lilia Kulli Raplamaa Märjamaa vald, Leibre küla, Vajaka 55 672 260 lilia.kulli@gmail.com E – R, kell  8.00-17.00.
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Alvar Timmi Kuusiku tee 6, Rapla 51 33 983 alvar.timmi@gmail.com E, K, N, kell 9-15.
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Saaremaa Lea Toompuu Kuressaare Tallinna tn 27, Saaremaa vald Metsküla Jaani talu 53 464 675 toompuulea@gmail.com Kuressaare E, K kell 10.00 -14.00; muud ajad ja kohad kokkuleppel
Mai vaher Kuressaare linn Tallinna tn 27 igal teisipäeval ja reedel. Teistel päevadel vastavalt kokkuleppele. 5136756 maivaher@gmail.com T; R kell 10.00 – 15.00. Teistel päevadel vastavalt kokkuleppele
Gerle Haljas Tallinna mnt. 27 ,Saaremaa Hoiu-Laenuühistu ruumis 51 57 818 tyytsi@tt.ee E – R kell 10.00-16.00
Jekaterina Näälik Kuressaare Tallinna 27 56 699 168 kati.naalik05@gmail.com E – R kell 10.00-16.00
Veeve Kaasik Valsimaja Ravila 1 56 357 949 veeve.kaasik@gmail.com E – R kell 9.00-17.00
Tiina Vester Nurga, Kandla küla, Saaremaa vald, Saaremaa 55 547 939 tiina_vester@hotmail.com Teisipäev, kell 10-18. Muu aeg ja koht vastavalt kokkuleppele.
Tartumaa Merry Aart Jalaka 48, Tartu linn 50 93 378 merryaart@gmail.com E kell 9.00 – 16.00
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Maire Tõrra Kreutzwaldi 64, Tartu, Tartu maakond 53 484 953 mairetor@gmail.com Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Hillar Kalda Meekalda talu, Pataste küla, Tartumaa 51 57 133 Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Valgamaa Ell Sellis Otepää, Lipuväljak 13;
Valga, Aia 17
52 38 902 selliseell@gmail.com Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Merry Aart Vabaduse 26 50 93 378 merryaart@gmail.com R kell 9.00- 16.00
Aeg tuleb eelnevalt broneerida
Viljandimaa Karin Hüva Vabaduse plats 4, Viljandi, III korrus 51 48 842 karin@leho.ee E-R kell  9.00-17.00
Peeter Lääne Vabaduse plats 4, Viljandi, III korrus  4333 608
56 240 049
E, K, N kell 8.00 – 15.00
Võrumaa Marika Parv Võru Liiva 11 53 499 454 marikaparv@gmail.com E-R kell 8.00 .17.00
Sirje Madisson Liiva 11 Võru linn 55 49 753 sirjemadisson@hot.ee E-R kell 8.00-17.00
Merry Aart Liiva 11, Võru linn 50 93 378 merryaart@gmail.com Aeg tuleb eelnevalt broneerida