e-PRIA kasutamise TASUTA juhendamine 2019.a

e-PRIA kasutamise TASUTA juhendamine 2019.a2019-05-02T11:20:22+00:00

Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõuandeteenistus pakub pindala- ja MAK loomatoetuste taotlejatele 2. maist kuni 17. juunini 2019. a  TASUTA e-PRIA kasutamise juhendamist. Juhime tähelepanu, et hilinenud taotluste vastuvõtmise perioodil 22.mai-17.juuni vähendatakse toetussummat 1% iga hilinenud tööpäeva kohta.

Alates 2. maist  saavad kõik toetuste taotlejad kuni 2 tundi tasuta  e-PRIA kasutamise juhendamist MES konsulentidelt. Konsulendid juhendavad kliente erinevate e-PRIA teenuste osas.

Juhendatakse
• kliendiks registreerimisel
• põldude ja niitude joonistamisel
• põllumassiivide uute piiride deklareerimisel ja piiride muutmisel
• pindalatoetuse taotluse täitmisel ja esitamisel

Teenuse sihtrühma kuuluvad põllumajandustootjad, põllumajandussaaduste töötlejad ja turustajad ning teised maapiirkonnas tegutsevad ettevõtjad ja isikud, kes soovivad taotleda PRIA vahendatavaid toetuseid.

Soovitatav on nõustamisteenuse pakkuja poole pöörduda võimalikult varakult ja broneerida juhendamiseks aeg, kuna taotlusperioodil ei pruugi vabu aegu jaguda. Ühe taotleja arvestuslik nõustamise aeg on kuni kaks tundi.

Juhendamisele minnes tuleb kindlasti kaasa võtta ID-kaart ja teada selle paroole. e-PRIA kasutamiseks sobib ka Mobiil-ID.

Leia konsulent siit:   2019.a JUHENDAMISTEENUST PAKKUVAD KONSULENDID

Lisainfo:

Jane Lumiste
jane.lumiste@pikk.ee
tel: 5648 1953