Avaldatud: 17. mai 2013Kategooriad: Uudised

Pindala- ja keskkonnatoetuste taotluste tähtaegseks PRIA-le esitamiseks on aega  21. maini. Täna /17.mai/ hommikuks oli laekunud 9332 taotlust, vähemalt 7000 on veel juurde  oodata.

PRIA soovitab veel esitamata taotlused vormistada elektrooniliselt e-PRIAs http://www.pria.ee/et/ePRIA, mis on kasutatav ööpäevaringselt.  Kõik vajalikud juhendid e-PRIA  kasutamiseks  on olemas e-PRIAs endas,  vajadusel võib abi küsida tööpäeviti infotelefonil 737 7679.

Viimastel päevadel on PRIA maakondlikes teenindusbüroodes külastajaid väga palju ja võivad tekkida järjekorrad. Tuletame meelde, et paberil taotlusdokumendid tuleb täita juba enne büroosse tulekut.

Aega säästab see, kes täidab taotluse e-PRIAs endale sobival ajal.  e-PRIA süsteem asub kliendi sisestatavaid andmeid kohe töötlema, annab võimalikest vigadest kohe märku ja taotleja saab need veel enne taotluse esitamist ise parandada.

Pindalatoetuste laekumine on tänavu läinud tempokamalt kui eelmisel aastal, kui samaks ajaks oli laekunud ligi 350 taotlust vähem. Ka e-PRIAs taotluse esitajate osakaal on eelmise aastaga võrreldes tõusnud.

Pindalatoetuste taotlemiseks vajalik info on PRIA kodulehel http://www.pria.ee/et/toetused/valdkond/taimekasvatus/

Pärast 21. maid saab taotlusi hilinenult esitada ja juba varem esitatud taotlustele põlde lisada veel 17. juunini. Tuleb aga arvestada, et pärast 21. maid esitatud taotluse alusel määratavat toetust vähendatakse 1% võrra iga hilinetud tööpäeva kohta.

 

Maris Sarv-Kaasik, PRIA pressiesindaja
www.pria.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/