Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Ärifoorum “Noortalunikud ja tuleviku ÜPP” – SÜNDMUS ON EDASI LÜKATUD!

27. märts 2020

Tulenevalt koroonaviiruse levikust ja valitsuse kehtestatud eriolukorrast lükkab Eesti Noortalunikud MTÜ teadmata ajaks edasi.

 

Kogu Euroopas on probleemiks, et noored ei pea põllumajandussektorit piisavalt atraktiivseks ning põlvkondade vahetuse teema on teravalt õhus.

MTÜ Eesti Noortalunikud korraldab 27. märtsil rahvusvahelise konverentsi, kus Eesti eksperdid annavad ülevaate hetke olukorrast noortalunike vaates ja tutvustavad, millised on planeeritavad meetmed uue põlvkonna kaasamiseks ja noorte põllumajandusettevõtjate konkurentsivõime tugevdamiseks Eestis. Millised ootused on EL-i noortalunikel ja kuidas nähakse põlvkondade vahetust põllumajandussektoris üle Euroopa.

Kuna põllumajanduspoliitika ja turg on Euroopa Liidu tootjatel ühised, siis lisaks Eesti ekspertidele jagavad oma kogemusi noored Lätist, Belgiast, Tšehhist ja Soomest. Konverentsil esineb muuhulgas Euroopa Noortalunikke koondava organisatsiooni CEJA president Jannes Maes. Välisesinejate esitustel on sünkroontõlge.

Ärifoorumi ühe olulise osana on planeeritud paneeldiskussioon, kus sektori esindajad arutlevad, milline on nende roll tulevikus põllumajanduses ning räägivad noortalunike ootustest tuleviku ÜPP-le.

Ärifoorumile on oodatud praegused ja tulevased noortalunikud ja kõik, kes antud teemat oluliseks peavad.

Päevakava lisatakse lähiajal.

 

Registreeru üritusele SIIN.

MAK_logo