Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

e-PRIA juhendamise infopäev

6. apr. 2017

Vastavalt Maaeluministeeriumist saadud juhistele korraldab Maaelu Edendamise Sihtasutus 2017. aastal e-PRIA juhendamise teenuse pakkumist pindala- ja loomatoetuste taotlemise perioodil (2. mai kuni 16. juuni 2017).

Teenuse sihtrühma kuuluvad põllumajandustootjad, põllumajandussaaduste töötlejad ja turustajad ning teised maapiirkonnas tegutsevad ettevõtjad ja isikud, kes soovivad taotleda või kasutada PRIA pakutavaid teenuseid.

Juhendamisteenus on suunatud vähese või puuduliku e-PRIA kasutamise kogemusega isikutele ning selle eesmärgiks on e-PRIA kaudu toetust taotlevate isikute arvu ning esitatavate andmete ja dokumentide osakaalu suurendamine arvestusega, et järgnevatel aastatel on võimalik PRIAle taotlusi esitada vaid e-PRIA vahendusel. Juhendamisteenus ei hõlma PRIAle taotluse esitamist juhendatava nimel ega sisalda nõustamisteenuse osutamist. Teenust osutatakse reeglina individuaalselt.

e-PRIA juhendamise teenust võivad pakkuda need kehtiva kutsetunnistusega konsulendid ja tunnustatud nõuandekeskuste või sihtasutuse kontaktpunktide töötajad, kellel on teenuse pakkumiseks piisavad oskused, teadmised ja kogemused ning kes osalevad enne teenuse osutamist edukalt ühel kolmest MESi nõuandeteenistuse poolt korraldatud infopäevast. Kohtade arv infopäevade toimumiskohtades on piiratud.

Soovist osutada pindala- ja loomatoetuste taotlemise perioodil (2. mai kuni 16. juuni 2017) e-PRIA juhendamise teenust palume teatada hiljemalt 28. märtsiks 2017 koos registreerumisega ühele kolmest korraldatavast infopäevast. Registreerumine toimub läbi vormi aadressil:

https://docs.google.com/forms/d/1Z03HIitDcS_AeGOmeBWsXMUaTaRx4cd_n8_S_uT8ksg/edit

Kõigile registreerunutele edastame täpsema info lepingutingimuste ja muu olulise kohta.

Infopäevad toimuvad:

  • 3. aprillil Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli täiendõppe ruumides, aadressil Rohuaia 12, Rakvere
  • 6. aprillil Eesti Maaülikooli keskkonnakaitse osakonnas, aadressil Kreutzwaldi 5, Tartu, ruum 0A5.
  • 11. aprillil TÜ Pärnu Kolledži õppehoones, aadressil Ringi 35, Pärnu, ruum 201.
 
10.00 saabumine, tervituskohv
10.30 koolitus
12.30 lõuna
13.30 – 16.30 koolitus, praktiline töö
 

Lisainfo registreerumise ja infopäevade kohta:
Jane Lumiste
jane.lumiste[A]mes.ee
tel 5648 1953