Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Hobuste koolitus

7. sept. 2020

4.mai koolitus edasi lükatud 7.september.

GRUPP ON TÄIS!

Koolitus toimub Olustvere Teenindus ja Maamajanduskool Müüri tn 4 Olustvere.

Koolitus on sihtrühmale tasuta ja läheb arvesse loomade heaolu toetuse taotlemisel, osalejatele väljastatakse tunnistus. Koolituse maht 8 akadeemilist tundi.

Ajakava:

10.00 – 11.00 Loeng

11.00 – 11.10 Paus

11.10 –  12.25 Loeng

12.25 – 13.00 Lõuna

13.00 – 16.45 Praktiline õpe tallis 5 ak tundi

Lektor:

Ahto Kiik – 13 aastane töökogemus hoburautajana. Väljaõpe Ypäjän Hevosopisto, Soome.

Koolituse eesmärk on tõsta hobusekasvatajate teadmiste ja oskuste taset teemadel, mis on seotud hobuste kapjade hooldamisega: kabja anatoomia; jalaasendid ja vead; enamlevinud kabjahaigused. Praktiline õpe: kabjahooldus; värkimine, sobivad  töövahendid ja -võtted.

Registreerimine  kuni 16.märts või kuni grupi komplekteerumiseni https://docs.google.com/forms/d/1yW-GT1hZvTqFlQ5tuZ7uWzndpaXIBShubyyRtcR5EkY/

Maksimaalne osavõtjate arv 12

Sihtgrupp: Koolitusest võivad osa võtta põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat. Lisaks valdkonna teenindamisega tegelejad (nt loomasööda, veterinaarravimite müüjad), oma ettevõtte tegevusvaldkonda laiendada soovijad, põllumajanduslike esindus-ja erialaorganistasioonide juhatuse liikmed ja töötajad.

ÕPPEKAVA

ETTEKANNE

Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames.

MAK_logo