Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Maheteraviljakasvatuse õpiring 2022

21. juuni 2022 10:00 - 15:00

Mahepõllumajanduse Koostöökogu korraldab koostöös Eesti Maaülikooli Mahekeskusega maheteraviljakasvatuse õpiringi. Õpiringi moodustavad juba maheteraviljakasvatusega tegelevad ettevõtjad, kes soovivad käesoleval aastal end regulaarselt koolitada ja on valmis teistega oma kogemusi jagama. Õpiringi grupi suurus on ca 10 inimest ja oluline on osalemine kõikidel õpiringi kokkusaamistel.  Õpiringi teemad: vahekultuurid, põllukultuuride mitmekesisus, mullaharimis- ja külvitehnoloogiad, umbrohutõrje, alternatiivsed väetised jm.

2022. aastal on neli õpiringi kokkusaamist, millest esimene toimub 21. juunil kell 10 Pärnumaal, Andres Sarapu Sarapu talus (Sigaste küla, Saarde vald). Järgmised õpiringi kohtumised, teemad ja asukohad lepivad õpiringis osalejad ise kokku.

Õpiringi juhendab Eesti Maaülikooli dotsent Liina Talgre.

Õpiringis olemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 13. juunil aadressil maheteave@gmail.com

Õpiringides osalemine läheb arvesse mahepõllumajandusliku tootmise toetuse saamise kohustusliku koolitusena.

Lisainfo:
Elen Peetsmann
Eesti Maaülikooli Mahekeskus
tel: 53044003
maheteave@gmail.com

Õpiring toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ mahemajanduse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo