Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

MAK meede 4.2.2 „Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus“

20. sept. 2016

Tartumaa Põllumeeste Liit korraldab põllumajanduspoliitika riigihanke raames infopäeva  MAK meede 4.2.2 „Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus“ tutvustamiseks.

Infopäev toimub 20.09.2016 algusega 10.00 Tartus, Jalaka 48, PL õppeklassis. Infopäeva pikkuseks on planeeritud 4 akadeemilist tundi

Töötlemise ning turustamise investeeringutoetused jagunevad 4 alameetmeks:

1) Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus

2) Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus

3) Tunnustatud tootjarühma põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus

4) Põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus suurprojektide elluviimiseks

 „Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetus määruse muudatusi ja hindamiskriteeriumeid tutvustab Maaeluministeeriumi kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna peaspetsialist Märt Mölter.

Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ja turustamise investeeringutoetust saavad taotleda keskmise suurusega ettevõtjad või suurettevõtjad.  Toetust saab taotleda EL-i toimimise lepingu I lisaga hõlmatud põllumajandustoodete töötlemiseks või töötlemiseks ja turustamiseks vajaliku seadme ostmiseks.

Infopäev on suunatud põllumajandustoodete tootmise ja töötlemise ning põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega tegelevatele isikutele. Infopäevale on oodatud ka konsulendid.

Registreerimine  https://goo.gl/forms/dpi7Q6MlCeykkE5f2, registreerida saab ka  merry[A]kodu.ee ja   736 6955, palume eelistada registreerimist http://www.pikk.ee/sundmused  lehel.

MAK_logo