Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Otsekülvi demopäev

29. august 10:00 - 15:00

Tasuta
eAgronomi otsekülvi demopäev tuleb taas!
Sel korral toimub üritus 29. augustil Harjumaal Jüri lähistel. Demopäev hõlmab mitme külvimasina tutvustamist ja töödemo.

eAgronomi otsekülvi demopäev

▶️ Igale külvikule eraldatakse paari hektari suurune külviala 👉 neid lappe hakkavad pärast demopäeva jälgima meie agronoomilised nõustajad, kes jagavad kasvuhooajal meie blogi vahendusel külvialadel toimuva kohta vahekokkuvõtteid.
🪨 Tänavu valitsevad põllul raskemad tingimused. Seda nii mullastiku, kivisuse ja ka põhu poolest – külvame talinisu talinisu järgi.
✔ Valik külvikuid tulevad ürituse eel kõrvalpõllule ka talirapsi taliodra järgi külvama. Seega saab esimesi tulemusi juba ka demopäeval näha ja hinnata.
✅ Üritusel osalemiseks palume registreerida: eagro.co/demopaev
📍 Koguneme põllul. Täpne asukoht: https://maps.app.goo.gl/sVUqqN5VmeRy7F6m9
Külvikud, mille töödemo näha saab:
🚜 BEDNAR DIRECTO NO
🚜 Bourgault FMS
🚜 Junkkari D300
🚜 Multiva Forte FX
🚜 Virkar Dynamic DC
🚜 Väderstad Seedhawk 800C
Nimekiri täiendamisel!
Korraldame demopäeva koos meie hea partneri Mäe Teravili OÜ-ga. Nad majandavad pea 1200 hektaril Harjumaal ja kasvatavad nii teravilju, rapsi, hernest kui ka uba. Ettevõttes on aastate jooksul vähendatud ka mullaharimist. Kuna enamasti tegutsetakse paepealsetel muldadel, kus huumuskiht on õhuke, sobib otsekülv antud ettevõtte jaoks väga hästi.
Ürituse koostööpartneriteks on Agripartner, Tatoli, A. Tammel, Baltic Agro Machinery, Crocus OÜ, Mullast OÜ, Väderstad OÜ ja Maaelu Teadmuskeskus (METK).
*Soovijatele läheb osalemine arvesse ka KSM koolitusena.
Kohtume otsekülvi demopäeval! 👋
⬇️ ⬇️ ⬇️
🌱 Tule kindlasti ka meie vahekultuuride põllupäevale, mis toimub 2. oktoobril Farmer Tõnise pool Jõgevamaal!