Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Põllumajandusloomade heaolu koolitus – hobuste kabjahooldus

21. juuni 2021 10:00 - 16:30

Põllumajandusloomade heaolu koolitus – hobuste kabjahooldus

Koolitus toimub 21 juuni Suuresti Tall OÜ–s

Koolituse maht 8 ak tundi, osalejatele väljastatakse tunnistus.

Ajakava:

10.00 – 12.00 Õppetöö

12.00 – 12.30 Lõuna

12.30 –  16:30 Õppetöö ( sh praktiline õpe )

Lektor: Ahto Kiik – hoburautaja, väljaõpe Ypäjän Hevosopisto, Soome.

Koolituse eesmärk on tõsta hobusekasvatajate teadmiste ja oskuste taset teemadel, mis on seotud hobuste kapjade hooldamisega: kabja anatoomia; jalaasendid ja vead; enamlevinud kabjahaigused. Praktiline õpe: kabjahooldus, sobivad  töövahendid ja -võtted.

Registreerimine kuni 17 juuni või kuni grupi komplekteerumiseni (maksimaalne osavõtjate arv 20)

https://docs.google.com/forms/d/1Pcp2BZWT6Klytr-AGZfQmC3Uo7vE4wCRDicMF21QHmM/

 

Link koolitusmaterjalidele https://www.olustvere.edu.ee/et/toimunud-pria-pip-koolitused-ja-materjalid

 

Õppekava: https://www.olustvere.edu.ee/et/content/pria-pip-loomakasvatusprogrammi-koolitus-pollumajandusloomade-heaolu-hobuste-kabjahooldus

 

Sihtgrupp: Koolitusest võivad osa võtta põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat, metsa majandamisega tegelevat füüsilist isikut ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat. Lisaks valdkonna teenindamisega tegelejad (nt loomasööda, veterinaarravimite müüjad), oma ettevõtte tegevusvaldkonda laiendada soovijad, põllumajanduslike esindus-ja erialaorganistasioonide juhatuse liikmed ja töötajad.

 

Täienduskoolitus toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm loomakasvatuse tegevusvaldkonnas II “ raames.

MAK_logo