Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Scandagra Suur Põllupäev Viljandi Katsekeskuses

3. juuli 09:00 - 16:00

Tasuta

Järjekorras kümnes Scandagra Suur Põllupäev toimub 3. juulil Viljandis!

Kui Scandagra tähistas eelmisel aastal oma kolmekümnendat juubelit, siis käesoleval aastal on taas põhjust tähistada. Suurejooneline põllupäev, mis on aastate jooksul muutunud tõeliseks traditsiooniks, toimub tänavu kümnendat korda!

Põllupäevad on viinud meid erinevatesse paikadesse üle Eesti – Jõgevale, Viljandisse, Rõhule ja põllumeeste viljakatele põldudele. Seekord tähistame oma juubeliüritust taaskord Viljandi katsekeskuses (asukoht kaardil).

Scandagra on viimase kümne aasta jooksul saanud oma käsutusse põllu, kus on alatest mulla harimisest kuni koristuseni kõik tööd ise tehtud. Nende aastate jooksul oleme mitmeid katseid korranud ning sellega saanud hulgaliselt andmeid, mida oleme iga-aastaselt põllumajandussektorile tutvustanud.

Katsepõldudel saab näha meie heade koostööpartnerite – SyngentaBayerBASFCortevaUpl ja Nordisk Alkali katseid. Käime ajaga kaasas ning võrdleme erinevaid segusorte teiste, puhaskülvina külvatud, sortidega. Samuti on esindatud erinevate tehnoloogiate ja taimekaitsetoodete võrdlused. Võrrelda saab talinisu, suviodra, herne, kaera ja suvirapsi sorte erinevatelt aretajatelt.

Taimekasvatus ei piirdu vaid agronoomiliste teadmistega, mistõttu ei puudu põllupäevalt ka tehnikapartnerid. Scandagra põllupäeval on võimalik tutvuda kõige uuenduslikuma ja kaasaegsema põllumajandustehnikaga.

Tähistame koos Scandagra kümnendat põllupäeva ning jagame rõõmu ja teadmisi, mis teevad põllumajanduse tuleviku veelgi helgemaks ja edukamaks.

 

Kohtumiseni 3.juulil Viljandis!