Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Seminar “25+5 ja vabadus”

26. mai 2022 13:00 - 17:00

25+5 ja vabadus

 

Elame hetkel huvitaval ajastul, kus üks musta luige sündmus on tekitanud maailmas palju ebaloogilisi tegevusi. Kuidas selles ebaselges ajas teha otsuseid ning need ajad üle elada on päris keeruline küsimus? Lihtsat vastust pole.

Olen Kalle Kits. Kolm kümnendit olen olnud maaelu sektoris ettevõtja, neli ja pool aastat kogemust maaelu juhtimisest riiklikul tasandil sektori esindajana, suur viljelusvõistluse huviline ning tänaseni kuulub minu nimele suvirapsi rekord viljelusvõistlusel, huvi börsi päevakauplemise vastu. Loetletud teemade kohta olen loonud kaheosalise seminari:

25+5. Minu lugu ettevõtjana. Jagan enda kogemust, milles on palju õppetunde reaalsest elust Eesti Vabariigis, mida tänasel päeval kasutada nende segaste aegade üleelamiseks ja uute eesmärkide seadmiseks. Räägin enda lugu ebatavalise vaatenurga alt. Saadud õppetunnid: Mis juhtub, kui panna kartul maha 14.juulil? Viljelusvõistlusel saadud 3 parimat õppetundi? Miks viljelusvõistlus on poolik mäng? Minu pilt „Härra turust“. Kuidas fikseerida viljahinda? 30 aastane katse ettevõtjana. Minu taimekasvatusplaan aastaks 2022. Kuidas peaaegu pidime hakkama sööma kartulikoori? Õppetunnid päevakauplemisest. Lotovõitja sündroom. Inimeseks olemise reeglid. Ja veel teisi õppetunde ning tähelepanekuid praktilisest elust.

Paari tunnine seminar on toimub 26.05.2022 kell 13:00 Tartumaal Lange Motokeskuses. Peale seminari on võimalus kardirajal kiirust proovida. Seminarile on ka jätkuplaan. Sellest lähemalt seminaril.

Seminaril osalemise panus on 50€. Info futuur@gmail.com, 5663 1510.
Infopäeva korraldaja Maamajandusnõuanne OÜ.

Link registreerimiseks https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7gKbsd3RLXAWAKDdzYYl46ebEX2aEVGWtMXBMRq4eR0dNNw/viewform