Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Täienduskoolitus „Ühistu juhtimine“

2. nov. 2020

GRUPP ON TÄITUNUD.

Eesti Maaülikool korraldab 02.11.2020 ühepäevase täienduskoolituse teemal „Ühistu juhtimine“. Koolitus toimub Muhu Liha Tulundusühistus (Oliveri, Nõmmküla, Muhu vald, Saare maakond, 94752). Rohkem infot nõuete kohta osalejatele on ürituse kirjelduse lõpus.

Koolituse päevakava:
11.15–11.30 Registreerimine ja tervituskohv
11.30–14.15 Rando Värnik, Eesti Maaülikool. Sissejuhatus. Koostöö ja majanduslik ühistegevus ning ühistegevuslikud põhimõtted ja ühistute iseloomulikud omadused. Ühistu organisatsioonidisaini eripärad ja selle juhtimismudelid ning ühistu juhtimise ja valitsemise erinevus.
14.15–14.45 Lõuna
14.45–16.30 Rando Värnik, Eesti Maaülikool. Ühistegevuslikud investeeringud ja erinevad kapitali kaasamise võimalused. Investori otsimine ja tema osalemine ühistegevusliku organisatsiooni töös, juhtimises ja valitsemises. Investori roll ühistu omaniku ehk liikmena.
16.45–16.45 Tagasiside

Koolituse viib läbi Rando Värnik, kes on Eesti Maaülikooli maamajanduse ökonoomika professor ja teadmussiirde pikaajalise programmi ühistegevuse tegevusvaldkonnas juht.

Koolituse õppekava info asub Eesti Maaülikooli õppeinfosüsteemis SIIN ja päevakava SIIN.

Täienduskoolitusest võib osa võtta põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelev füüsilisest isikust ettevõtja ja tema töötaja, eraõigusliku juriidilise isiku osanik, aktsionär, liige, juhtorgani liige ja tema töötaja, metsa majandamisega tegelev füüsiline isik ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelev avalik-õiguslik juriidilise isiku juhtorgani liige või töötaja. Osavõtt on osalejatele tasuta.

NB! Eelregistreerimine on tingimata vajalik!

Lisainfot saab programmi assistendi kohusetäitja Taavi Kiisalt meili (taavi.kiisk[ät]emu.ee) või telefoni (+372 5192 9840) teel. Registreerimiseks palume osalejatel saata oma ees- ja perekonnanime, isikukoodi, ettevõtte äriregistrikoodi ja ärinime ning osaleja telefoninumbri.

Koolitus toimub teadmussiirde pikaajalise programmi raames ühistegevuse tegevusvaldkonnas. Seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi vahenditest, mistõttu edastatakse registreerimisandmed Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile.

Koostöös teeme paremini!

facebook.com/yhistegevus
instagram.com/yhistegevus
pikk.ee

MAK_logo