Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Teabepäev „Ettevõtlik mesinik täiendab oma teadmisi“

28. nov. 2020

Toimub Teadmussiirde ja teavituse toetusega (MAK 2014-2020 meede 1, alameede 1.3)  28. novembril  2020  VILJANDIS, Grand Hotelli seminarisaalis.

Osalemine teabepäeval (k.a. kohvipausid ja  kerge lõunasöök)  on TASUTA.

Teabepäeva  sisu:  Loengud ja diskussioonid erinevatel teemadel: mesinduskui maaelu lahutamatu osa täna ja tulevikus koos ülevaatega rahvusvahelisest mesindusest, eripalgeline mesi, aastaringselt elujõulise mesilaspere arengu edutegurid, „rusikareeglid mesinduses“ Muhumaa näitel, mesiniku tulude maksustamine, rahaliste toetuste võimalustest, Lektoriteks tuntud mesinikud: Aimar Lauge, Aleksander Kilk, Marje Riis, Ulvi Ajalik, Anna Aunap. Mesiniku tulude maksustamisest räägib lektor Maksuametist.

Teabepäeva toimumise aeg:  28. november 2020 (ainult eelregistreerimisega) kodulehel asuva vormi kaudu  https://www.mesilaspere.com/projektid/mesindusvaldkonna-projektid

Teabepäeva pikkus:    8:45 – 17:45

Päevakava leitav kodulehelt:   https://www.mesilaspere.com/projektid/mesindusvaldkonna-projektid

Teabepäeva  sihtrühm:   Eelistatult põllumajandussektoris hõivatud isikud, kes tegutsevad maapiirkondades väikese ja keskmise suurusega ettevõtetena (ettevõtjatena), kuid osalema on oodatud ka mesinikud, kel huvi oma teadmisi laiendada ja soovi hakata ettevõtjaks.

Teabepäeva osalejate arv:  maksimum 40 inimest

Teabepäeva kulud: (lektorite tasud, ruumi rent, kohvipausid) on kaetud Teadmussiirde ja teavituse toetusega (MAK 2014-2020 meede 1, alameede 1.3). Kohalesõit teabepäevale iseseisvalt  – sõidukulusid ei kompenseerita.

Teabepäeva  toimumise koht: Viljandi linn, Tartu 11, Grand Hotelli seminarisaal

Teabepäeva  korraldaja: MTÜ Alustame Algusest

NB! Teabepäevale  registreerumine  kodulehel asuva vormi kaudu.

Täpsem info telefoni teel  50 29 006 – Marianne Rosenfeld

Või kirjutades e-kiri: mesilaspere@gmail. com

Kohustuslikud registreerimisandmed on leitavad registreerimisvormil.

MAK_logo