Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Infopäev välislektoriga: väikepõllumajandustootmine turule

27. juuni 2023 11:00 - 16:00

Mahepõllumajanduse Koostöökogu koostöös Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskusega korraldab 27. juunil k 11.00 – 16.00 välislektoriga infopäeva, mille rõhk on mitmekesise kultuuride valikuga väikeaiandusel.

Välislektoriks on pikaajalise kogemusega Austria mahetootja Alfred Grand (Grand Farm). Ettevõtte aiandusüksuses kasvatatakse väikestel pindadel püsipeenardes laia valikut köögivilju, mida turustatakse suures osas otse tarbijale. Suurt rõhku pööratakse mulla tervisele ja viljakusele. Alfred Grandil on ka vermikomposti valmistamisega tegelev ettevõte ja ta osaleb mitmetes teadusprojektides. Lilleoru permakultuuri aeda tutvustab Lilleoru peaaednik Anne-Ly Naukas .

Infopäev toimub Lilleoru õppekeskuses (Taevasmaa tee 2, Aruvalla küla, Rae vald, Harjumaa). Välislektori ettekanne tõlgitakse eesti keelde.

Infopäev on tasuta. Osalemiseks on kindlasti vaja registreeruda hiljemalt 17.06 siin: https://forms.gle/qD4YhRUhGs6UuwEp9.

Kohtade arv on piiratud, registreerimine lõpetatakse kohtade täitumisel enne tähtaega.

Lisainfo: maheteave@gmail.com

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo