Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veemajanduse konverents

25. okt. 2023 09:00 - 26. okt. 2023 20:00

Tasuta

Kliimaministeeriumi juhitud LIFE IP CleanEST projekt korraldab 25.–26. oktoobril Narva raekojas rahvusvahelise konverentsi, mille fookuses on tänapäeva veemajanduse väljakutsed ja nende lahendused. Konverentsi peamine eesmärk on edendada veemajanduse tõhusust, jagada väärtuslikke teadmisi ning suurendada teadlikkust veemajandusega seotud küsimustes.

Konverentsile oodatakse osalema tunnustatud teadlasi, eksperte, poliitikakujundajaid, ülikoole ja teisi huvitatud osapooli. Osalejad saavad oma panuse anda läbi arutelude ning praktiliste lähenemisviiside jagamise ja aidata sellega kaasa veemajanduse valdkonna arengule ning jätkusuutlikkusele.

Konverentsil pakutakse mitmekesist programmi, mis sisaldab ettekandeid, paneeldiskussioone, praktilisi töötubasid ja interaktiivseid tegevusi.

Konverentsi raames toimuvad arutelud, mis keskenduvad veekogumite mõjule elukeskkonnale, veeprojektide elluviimiseks saadaval olevatele rahastusvõimalustele ning veemajanduse ja keskkonnakaitsega seotud teabe ning teadlikkuse edendamisele. Ettekannetes ja paneeldiskussioonides analüüsitakse erinevaid väljakutseid, võimalusi ja lahendusi, mis on seotud veemajandusega, ning pööratakse erilist tähelepanu rohepöörde olulisusele selles valdkonnas.

Töötoad pakuvad osalejatele praktilisi teadmisi ning võimalust arutada teemasid oma ala ekspertidega. Töötubades keskendutakse mitmele olulisele teemale: näiteks innovaatilistele tehnoloogiatele, digitaalsetele tööriistadele, looduslikele lahendustele, ringmajanduse põhimõtetele, kliimamuutustele, rändetakistustele ja keskkonnateadlikkusele veemajanduse valdkonnas.

Konverents on tasuta ja toimub inglise keeles. Palun anna oma tulekust märku siin.

Lisainfo:

Henry Linnard

Peaspetsialist | Veeosakond

5801 5142
henry.linnard@kliimaministeerium.ee

Kliimaministeerium