Veebilehe kasutustingimused

  1. Üldist

1.1. Veebilehe kasutustingimused (edaspidi tingimused) kohalduvad Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõuandeteenistuse (edaspidi MES nõuandeteenistus) veebilehele www.pikk.ee (edaspidi veebileht).

Veebilehe omanik on Maaelu Edendamise Sihtasutus (edaspidi sihtasutus), registrikood 90000245, aadress Oru 21, 71003 Viljandi.

1.2. Sihtasutusel on õigus igal ajal ja eelneva etteteavitamiseta tingimusi muuta ja osaliselt kustutada.

  1. Küpsiste kasutamine veebilehel

2.1. Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab selle külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse (nt tahvelarvuti, nutitelefon).

2.2. Küpsiseid kasutatakse kasutajate kohta statistiliste andmete kogumiseks ja seeläbi veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada.

2.3. Veebilehel kasutatavad küpsised:

Nimi

Aegumise aeg

Kirjeldus

_ga

2 aastat

Google Analytics’i küpsis. Kasutatakse veebilehe külastajate eristamiseks.

_gid

24 tundi

Google Analytics’i küpsis. Kasutatakse statistiliste andmete genereerimiseks selle kohta, kuidas külastaja veebilehte kasutab.

_gat

1 minut

Google Analytics’i küpsis. Kasutatakse päringute määra kontrollimiseks suure liiklusega veebilehtedel.

cookieconsent_status

 

Määrab, kas veebilehe külastaja lubab küpsiste kasutamise või mitte.

2.4. Küpsistest saate loobuda muutes kasutatava seadme veebilehe seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

  1. Veebilehel avaldatud informatsioon

3.1. Veebilehel avaldatud informatsioon pärineb allikatest, mida sihtasutus peab usaldusväärseteks. Sihtasutus annab endast parima, et veebilehel avaldatud informatsioon oleks täpne, täielik ja ajakohane, kuid ei saa anda selles osas mingeid otseseid ega kaudseid kinnitusi.

3.2. Veebilehel olevat informatsiooni võidakse muuta või kõrvaldada etteteatamiseta. Sihtasutus ei saa tagada veebilehe katkematut tööd.

  1. Viited teistele veebilehtedele

4.1. Veebilehel on avaldatud hüperlinke kolmandate isikute veebilehtedele, mille omanikuks ei ole sihtasutus. Veebilehel lingi avaldamisega ei anna sihtasutus hinnangut kolmanda isiku pakutavatele teenustele, samuti ei vastuta selliste veebilehtede kasutamise ja kättesaadavuse ega nendel sisalduva teabe õigsuse eest.

  1. Isikuandmete töötlemine

Maaelu Edendamise Sihtasutuse isikuandmete töötlemise põhimõtetega saab tutvuda [siin].