Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

ab-andmekogu kasutamise infopäev (toimub veebis)

21. juuni 2023 09:30 - 14:00

Infopäev on suunatud põllumajandusloomade arstidele.
Infopäeval räägime:

2023 aastal valmib antibiootikumide andmebaas, kuhu hakkame koguma andmeid toiduloomadel kasutatavate antibiootikumide kohta. Kohustus tuleneb EL delegeeritud määrusest 2019/6. Infopäeva viivad läbi PTA ja MEM spetsialistid. Vajalik veterinaararstidele. Lisaks saab koolitust kasutada ka eralaseks täiendamiseks – tulenevalt Veterinaarseaduse §20 punkt Veterinaararsti erialane täiendamine on :  1) osavõtt loomaarstiõppe õppekava alusel õpetava ülikooli, riigiasutuse või erialaorganisatsiooni korraldatud erialasest infopäevast, õppepäevast, kursusest, seminarist või konverentsist.

Nõutav eelnev registreerimine. Tähelepanu, link infopäeval tuleb koheselt teile meilile. Palun säilitage saadud kiri ja kasutage seda infopäevale sisenemiseks.

Registreerumine:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_d-rgdi07Tqi3diuSC5QTPA

Peale registreerumist saate e-kirjaga informatsiooni vebinariga liitumiseks.

Ajakava:

9.30-10.00 sisenemine Zoomi

10.00-10.45 Antimikroobne resistentsus ja e-andmekogu õiguslikud alused, sh küsimused ja vastused- Piret Aasmäe (MeM)

10.45-12.15 AB vastutustundlik kasutamine uue Veterinaarravimite määruse valguses, sh küsimused ja vastused – Anne-Ly Veetamm;

12.15-13.45   AB andmekogu tutvustus, sh küsimused ja vastused – Keidi Lepik (PTA)

Infopäev viiakse läbi „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames ja on osavõtjatele tasuta.
MAK_logo