Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Ettevõtte külastus „Toormele lisandväärtuse andmine“

24. nov. 2020

NB! Osalejate arv on väga piiratud!

Eesti Maaülikool korraldab 24.11.2020 ettevõtte külastuse teemal „Toormele lisandväärtuse andmine“. Fookuses on marjakasvatus ja külastatakse Kindel Käsi OÜ-d (Maarjakase, Unipiha küla, Nõo vald, Tartu maakond, 61619). Ettevõtte külastus algab kell 9.00 ja lõpeb orienteeruvalt 14.15, transport ettevõttesse ja tagasi toimub isiklike sõiduautodega. Rohkem infot nõuete kohta osalejatele on ürituse kirjelduse lõpus.

Päeva juhib Rando Värnik, kes on Eesti Maaülikooli maamajanduse ökonoomika professor ja teadmussiirde pikaajalise programmi ühistegevuse tegevusvaldkonnas juht. Külastuse käigus jagatakse kogemusi ja uuritakse võimalusi koostöö tugevdamiseks ja seeläbi toormele väärtuse lisamiseks. Sestap on eriti oodatud marjakasvatuses tegutsevad tootjad.

Ettevõtte külastusest võib osa võtta põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandusmaa hooldamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega, või metsa majandamisega seotud või nimetatud tegevusega tegelev füüsilisest isikust ettevõtja ja tema töötaja, eraõigusliku juriidilise isiku osanik, aktsionär, liige, juhtorgani liige ja tema töötaja, metsa majandamisega tegelev füüsiline isik ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelev avalik-õiguslik juriidilise isiku juhtorgani liige või töötaja. Osavõtt on osalejatele tasuta.

Lisainfot saab programmi assistendi kohusetäitja Taavi Kiisalt meili (taavi.kiisk[ät]emu.ee) või telefoni (+372 5192 9840) teel. Registreerimiseks palume osalejatel saata oma ees- ja perekonnanime, isikukoodi, ettevõtte äriregistrikoodi ja ärinime ning osaleja telefoninumbri.

Ettevõtte külastus toimub teadmussiirde pikaajalise programmi raames ühistegevuse tegevusvaldkonnas. Seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi vahenditest, mistõttu edastatakse registreerimisandmed Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile.

Koostöös teeme paremini!

facebook.com/yhistegevus
instagram.com/yhistegevus
pikk.ee

MAK_logo