Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Inimeste sotsiaalne juhtimine

30. aug. 2021 09:00 - 12:30

Tasuta

Infopäeva teemaks on sotsiaalne juhtimine. Osalejatele antakse teavet sotsiaalse juhtimise olemusest, selle peamistest komponentidest ja harjutatakse praktilisi juhtimistegevusi.

Aeg: 30. augustil 2021 kl 9:00 – 12:15.

Koht: Zoom keskkond

Koolitaja: konsultant ja juhtimiskoolitaja Kristel Jalak.

Registreerumise link allpool

Infopäeva sihtgrupiks on põllumajandustoodete tootmise ja töötlemise, põllumajandusmaa hooldamise, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemise või metsa majandamisega tegelevad isikud või mittepõllumajandusliku ettevõtlusega tegelevad mikroettevõtjad.

Infopäeva teemad:

  • Sotsiaalsus, selle komponendid ja avaldumine ühiskonnas
  • Koostöö kujunemine ja selle juhtimine erinevates etappides
  • Kaasamine kui sotsiaalse juhtimise oluline tegevus
  • Praktilised suhtlemismudelid inimeste sotsiaalsel juhtimisel (selgete juhtnööride ja korralduste andmine, veenva ettepaneku tegemine, suhteid säilitav keeldumine).

Infopäev on praktiline,  lühikesed teooriaülevaated vahelduvad grupiarutelude, rühmatööde, ajurünnakute ja eneseanalüüsi ülesannetega. Registreerunud osalejad saavad enne infopäeva osalemiskutse zoomis; juhendi, kuidas zoom keskkonda infopäeval kasutada ja töölehed –  soovitav on need endale välja trükkida.

Kuna tegemist on grupiviisilise tööga, siis on osalemiseks oluline valmisolek viibida kohal kogu infopäeva vältel, sisselülitatud videopildiga.

Infopäeval osalemiseks on vaja:

  • Stabiilset internetiühendust
  • Veebikaameraga laua-, süle- või tahvelarvutit. Nutitelefoniga osalemine ei võimalda kõikide tööks vajalike rakenduste kasutamist.

Infopäeva ei salvestata ja see pole järelvaadatav.

 

Infopäeva viib läbi Kristel Jalak,  (PhD Agri) – põllumajandusharidusega, 30-aastase praktilise juhtimise kogemusega ning 20-aastase inimeste arendamise ja koolitamise kogemusega konsultant ja koolitaja. Töötanud kõikidel juhtimistasanditel, sh juhtkonna liikmena rahvusvahelistes suurkorporatsioonides (PepsiCo, Cleanaway/Brambles Group, Enics) ja Eesti avalikus teenistused (PRIA, HTM). Täiskasvanute koolitaja ja suhtlemistreeneri (videotreeneri) kogemus alates 1999. aastast. Läbinud Hancocki esinemisoskuste treeneri väljaõppe Moskvas ja Londonis ning Bowperson aktiivmeetodite väljaõppe Londonis. Aasta Koolitaja 2019. Kristeli kvalifikatsiooni kohta leiate rohkem infot  www.developdesign.eu

 

Infopäev toimub MAK 2014-2020 „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“  raames, toetab Euroopa Liit.

 

MAK_logo