Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Inspire: Post-Harvest School – taastava põllumajanduse koolitus

2. nov. 2022 - 11. nov. 2022

350eurot
erinevad kartulisordid ja sibulad turuletilil kastide sees juures hinnasildid koos päritolumaa infoga "Ees

Jätkusuutlik toidutootmine: Taastavate tootmistavade roll

Praktiline taastava põllumajanduse koolitus süsinikukaubandusest, alternatiivsetest valkudest, lühikestest tarneahelatest ja digitaalsetest tööriistadest.

Euroopa Innovotasiooni ja Tehnoloogiainstituut (EIT) korraldab novembri alguses jätkusuutliku ja taastava põllumajanduse praktilise intensiivkoolituse, mille eesmärk on suunata osalejaid mõtlema taastva põllumajanduse ja toidutootmise väljakutsetele uuenduslikus võtmes.

Koolituse info korraldaja kodulehel: Inspire: Post-Harvest School Sustainable food systems: the role of regenerative farming practices

Hübriidkoolitus toimub nii veebis kui praktilise õppena ning on mõeldud eelkõige magistri- ja doktoriõppe tudengitele erinevatelt erialadelt, toidutootjatele, toidu jaemüügi ettevõtjatele ja põllumajandustootjatele, kuid kõik huvilised on teretulnud.

Koolitus kestab 2. – 11. novembrini. Kandideerimise tähtaeg on 28.oktoober!

Koolitus on tasuline!

Registreerumistasu 350 eurot sisaldab loenguid ja õppematerjale ning 30 osalejast koosneva grupi õppereisiga seotud kulude katmist. Kes õppereisil osaleda ei saa või ei soovi, saavad õppekülastusest osa veebi vahendusel.

KANDIDEERI KOHE