Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Maal Elamise Päev

26. sept. 2020

Maal Elamise päev – 26. september

Maal Elamise päeva eesmärk on avada valdade uksed tegusatele ja säravatele inimestele aitamaks neil leida omale sobivat elupaika maal. Sellel aastal ootab külastajaid üle 20 valla, et siis tutvustada külastajale oma lasteaedu, koole, külamaju, tervise-, kultuuri- ja spordikeskusi ja ettevõtteid. Lisaks informatsioon elukohtade võimalustest ise omale töökoha luua.

Interaktiivne kaardirakendus

Et osa võtta Maal Elamise päevast, tasub kodulehel eelnevalt välja valida üks või mitu valda, keda 26. septembril külastada. Selleks on abiks Maal Elamise päeva interaktiivne kaardirakendus, mille abil tutvuda osalevate valdadega ja planeerida oma teekonda.

Tule ja veendu, et maal on elu!

Maal Elamise päeva programmi loovad osalevad vallad koos kogukondadega üle Eesti. Programmi tabel aitab leida info selle kohta, mis Sind kus ees ootab. Võta pere ühes ja veendu, et maal elatakse päriselt!

Inimeste põnevad lood ja uudised

Valiku tegemisel oli võimalk tutvuda lugudega inimestelt, kes hiljaaegu linnast maale kolinud. Jooksvaid uudiseid Maal Elamise päevast avaldame kodulehel. Küsimuste korral võta ühendust Maal Elamise päeva korraldajatega.