Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Mahetaimekasvatuse õpiring 2023

10. juuli 2023 10:00 - 15:00

Tasuta

Eesti Maaülikool ja Mahekeskus korraldavad mahetaimekasvatuse õpiringi. Õpiringi moodustavad juba maheteraviljakasvatusega tegelevad ettevõtjad, kes soovivad käesoleval aastal regulaarselt end koolitada ja on valmis teistega oma kogemusi jagama. Õpiringi teemad: vahekultuurid, põllukultuuride mitmekesisus, mullaharimis- ja külvitehnoloogiad, umbrohutõrje, alternatiivsed väetised jm.

2023. aastal on neli õpiringi kokkusaamist, millest esimene toimub 10. juulil kell 10 Tartumaalettevõttes Viksi OÜ. Kogunemine Valguta seltsimaja parklas (Valguta tee 10, Lapetukme küla, Elva vald, Tartumaa).

Järgmised õpiringi kohtumised, teemad ja asukohad lepivad õpiringis osalejad ise kokku.

Õpiringi grupi suurus on ca 10 inimest ja oluline on osalemine kõikidel õpiringi kokkusaamistel.  Õpiringi juhendab Eesti Maaülikooli kaasprofessor Liina Talgre.

Õpiringis olemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, osalemise soovist palume teada anda hiljemalt 3. juulil aadressil maheteave@gmail.com

Õpiring läheb soovi korral arvesse KSM või MAHE toetusega seotud kohustusliku koolitusena.

Lisainfo:
Elen Peetsmann
Eesti Maaülikooli Mahekeskus
tel: 53044003
maheteave@gmail.com

Õpiring toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ mahemajanduse valdkonna raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo