Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

MOVING: Euroopa kvaliteediskeemid: mägipiirkondade väärtusahelate lisandväärtus

8. nov. 2022 10:30 - 13:30

Tasuta

2020. aasta septembris alustas 4-aastane Horizont 2020 projekt MOVING (MOuntain Valorisation through INterconnectedness and Green growth). MOVING projekti algatas Hispaania Córdoba ülikool ühes 22 partneriga.

MOVING projekti eesmärgiks on suurendada kogu Euroopa võimekust ja töötada välja poliitikaraamistikke selleks, et tõhustada uusi või olemasolevaid väärtusahelaid, mis aitavad kaasa mägipiirkondade vastupidavusele ja jätkusuutlikkusele, väärtustavad kohalikke varasid ning pakuvad era- ja avalikke hüvesid.

Projekti raames korraldab MOVING oma teise EU MAP (European Multi-Actor Platform) veebiseminari teemal „Euroopa kvaliteediskeemid: mägipiirkondade väärtusahelate lisandväärtus“. Veebiseminar toimub 8. novembril kell 9.30-12.15 (CET). Registreerimine on avatud kuni 4. novembrini.

Miks osaleda?
– Saab infot projekti MOVING tulemuste ja EU MAP kohta,
– Saab infot Euroopa Liidu kvaliteedikava rakendamise, selle lisandväärtuse ja mõju kohta mägipiirkondade väärtusahelatele.

Vaata ürituse esialgset ajakava

Veebiseminaril osalemiseks registreeri ennast siin. Oleme väga tänulikud ürituse info levitamise eest.

Ühtlasi kutsume liituma EU MAP-iga. EU MAP on avalik keskkond sihtrühmadele, et ELi tasandil mägipiirkondade väärtusahelate kliimamuutustest ja sotsiaalsetest muutustest tuleneva vastupanuvõime teemal kogemusi vahetada, õppida ja suhelda.

Näeme veebiseminaril!

Kontakt:
Miranda García
mga@aeidl.eu
Noorem kommunikatsiooni- ja projektispetsialist
H2020 projektid | DESIRA, SHERPA & MOVING