Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Seminar “Mahepõllumajandusele viitavalt märgistatud toodete turustamise nõuded”

28. sept. 2012

Harjumaa

St Olavi seminariruumis, Lai 5, Tallinn

Harjumaa

 

 

Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskus kutsub Teid Põllumajandusministeeriumi poolt tellitud seminarile "MAHEPÕLLUMAJANDUSELE VIITAVALT MÄRGISTATUD TOODETE TURUSTAMISE NÕUDED".

 

Hulgikaubandusettevõtetele suunatud seminar toimub 20. sept Tallinnas hotelli St Olav seminariruumis (Lai 5) algusega kell 12:00. Jaekaubandusettevõtetele suunatud samasisulised seminarid toimuvad 21. sept Tartus ZAALi seminariruumis (Raekoja plats 10) algusega kell 10:00 ja 28. sept Tallinnas hotelli St Olav seminariruumis (Lai 5) algusega kell 12:00. 

 

Seminaridel tutvustab VTA toiduosakonna jaekaubanduse, mahepõllumajanduse ja mitteloomse toidu büroo juhataja Piret Rajasalumahetoidu turustamise ja märgistamise nõudeid ning mahetoidu turustamisega tegeleva ettevõtte tunnustamisega seonduvat. Merit Mikk Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskusest/Airi Vetemaa Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutusest annab ülevaate mahepõllumajanduse ja mahetoidu turu olukorrast Eestis ja Euroopas.

Detailsema programmi leiate lisatud failist.

 

Seminarid on tasuta. Vajalik on eelregistreerimine 20. ja 21. septembril toimuvale seminarile hiljemalt 19. septembriks ja 28. septembril toimuvale seminarile hiljemalt 24. septembriks, kohtade arv on piiratud.

Info ja registreerimine: mahepm[A]gmail.com (eelistatult) või tel 56620955.