Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Taimekaitse aluskoolitus professionaalsele taimekaitsevahendite kasutajale (27h)

17. märts 2021 - 19. märts 2021

 Räpina Aianduskool korraldab Eesti maaelu arengukava 2014–2020 meetme 1 „Teadmussiirde ja teavituse toetuse (üleriigilise ja maakondliku ulatusega tegevused)“ alameetme 1.1. (koolitustegevuste korraldamine) raames taimekaitse täienduskoolitusi.

Maaeluministri 17.06.2015 määruse nr 68 „Teadmussiirde ja teavituse toetus“ § 5 lg 7 kohaselt võivad  TASUTA täienduskoolitusest osa võtta põllumajandustoodete tootmise, töötlemise ja turustamise, põllumajandusmaa hooldamise, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemise, sealhulgas toidu valmistamine või töötlemine, või metsa majandamisega seotud või tegelev füüsilisest isikust ettevõtja ja tema töötaja, eraõigusliku juriidilise isiku osanik, aktsionär, liige, juhtorgani liige ja tema töötaja, metsa majandamisega tegelev füüsiline isik või toidu valmistamise või töötlemisega tegeleva avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liige või töötaja.

 

  1. – 19.märtsil 2021 toimub koolitus „ Taimekaitse aluskoolitus professionaalsele taimekaitsevahendite kasutajale“.

Maht tundides: 27h
Toimumise koht: Veebikeskkonnas Teams
Koolitajad: Tairi Kruusma, M.Kiisküla, M.Aomets

Osalustasu: Sihtgruppi kuulujale TASUTA juhul kui õppegrupp täitub. Tausta õppekohti 12.

Õppegrupi täitumisel on võimalus registreeruda ka tasulisele õppekohale. Tasulisi õppekohti 10. Õppekohad on tasulised ka juhul kui tasuta õppegrupi kohtade arv ei täitu.

 

NB! Vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 5 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel.

Kursusele täpsem info ja kursusele registreerumine aianduskooli kodulehel  https://www.aianduskool.ee/taimekaitse-aluskoolitus-profile/

 

Kontaktisik

Eda Gross

Räpina Aianduskooli

täienduskoolituse metoodik

tel: 796 1549 ja 5346 1209