Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Taimekasvatustootjate koostöö õpiring

20. okt. 2023 10:00 - 12:15

Eesti Maaülikool korraldab taimekasvatustootjate koostöö õpiringi, mis koguneb esimest korda 20. oktoobril 2023 kell 10.00 Eesti Maaülikooli peahoone ruumis 0015 (F. R. Kreutzwaldi tn 1a, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, 51006). Tänavu kohtub õpiring neli korda ja osalejatelt oodatakse igast õpiringist osavõttu, mille edasised kogunemised lepitakse kokku esimese kohtumise ajal.

Õpiring keskendub teraviljakasvatusele ja õpiringi juhendab Eesti Maaülikooli maamajanduse ökonoomika õppetooli juht ja professor Rando Värnik. Osalejad peaks olema valmis end teiste kogemuste abil koolitama ja ise oma kogemusi jagama.

Õpiringist osa võtmine on tasuta, kuid osalemissoovi avaldamiseks tuleb kirjutada meilile taavi.kiisk@emu.ee hiljemalt 26. septembril 2023. Osalejate arv on piiratud ja selle täitumisel lõpetatakse registreerumine enne tähtaega.

Lisainfot saab Taavi Kiisa käest meiliaadressilt taavi.kiisk@emu.ee.

Õpiring toimub MAK 2014–2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ ühistegevuse valdkonna raames ning seda toetab Euroopa Liit.

MAK_logo