Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tasakaalus majandus – elevant toas

8. november 10:00 - 17:00

349€

Tasakaalus majanduse foorum “Elevant toas” toimub 8. novembril. Tänavu vaadatakse 15 aastat ette ja mõeldakse, milline on majandusruum aastal 2040.

Millises majandusruumis me elame aastal 2040? Selleks, et teha täna tulevikukindlamaid otsuseid riigi ja ettevõtte tasandil on hea kuulata, milliste globaalsete megatrendidega tuleb arvestada. Tunne on, et praegune majandusmudel sellisel kujul enam ei tööta. Näeme ja kuuleme, et „elevant on toas“, kuid eelistame tegeleda tuttava ja harjumuspärasega.
8. novembril paneme tule põlema ja arutame koos, mida rohepöördega kaasnev muutus endast kujutab, milline võiks olla tuleviku majandusmudel Eesti jaoks ja millised on uued ärivõimalused.
“Eelevant toas” on kolmeosaline konverentsisari, mis sai alguse 2023. aastal. Esimesel korral olid laval teadlased ja tutvustame uusi majanduskontseptsioone mujalt maailmast – Uus-Meremaalt, Ühendkuningriigist, USA-st ja Põhjamaadest.
Tänavusel foorumil kuulame konsultante (KPMG, McKinsey), rahvusvaheliste organisatsioonide eksperte (OECD, Euroopa Komisjon) ja äriliidreid. Arutleme koos millises majandusruumis me elame aastal 2040 ja mis tagab meie konkurentsivõime.
Foorum „Elevant toas“ soovib innustada Eesti otsustajaid uusi mudeleid leidma ja rakendama. Ootame konverentsile muutuste juhte, ettevõtjaid ja avaliku sektori liidreid, kes soovivad tuleviku majanduskeskkonna kujundamises kaasa rääkida. Foorum on suunatud kõigile, kes usuvad, et tulevik tuleb ning kes otsivad Eesti majandusele uusi võimalusi ja konkurentsieeliseid.
Foorumi korraldajad on Rohetiiger, Swedbank ja Äripäev.


“Ajalugu ei jää seisma. Ei ole võimalik, et me jääme elama tänasesse päeva nii, nagu see on. Veel enam, me ei saa minna tagasi eilsesse ega üleeilsesse. Meie ainus võimalus on minna homsesse, minna edasi tulevikku,” rääkis Rohetiigri eestvedaja Eva Truuverk Äripäeva Raadio hommikuprogrammis.