Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Toetuste infopäev maheloomakasvatajatele

9. märts 2023 13:00 - 16:15

Mahepõllumajanduse Koostöökogu korraldab 9. märtsil kell 13.00 – 16.15 veebis infopäeva maheloomakasvatajatele ja maheloomakasvatusest huvitatutele.

Peamisteks teemadeks on uue perioodi (alates 2023) pindala- ja loomatoetused (otsetoetused, mahetoetus, väärtuslike püsirohumaade ja PLK-de majandamise toetus jm), mida mahetootjad taotleda saavad. Lisaks üldisele toetuste tutvustusele võrreldakse näidisettevõtete (lamba- ja lihaveisekasvatus) põhjal vana toetusperioodi toetuste taset uue perioodi toetustega ja tuletatakse meelde peamised mahetootmise erinevused võrreldes tavatootmisega.

Infopäeva lektoriteks on Ell Sellis (Eesti Lamba- ja Kitsekasvatajate Liit), Merit Mikk (Mahepõllumajanduse Koostöökogu), Marika Ruberg ja Kadri Kask (Maaeluministeerium).

Infopäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerumine hiljemalt 5. märtsiks lingil https://forms.gle/RARKGjpvz5geuiJ9A (eelistatult) või e-maili aadressil maheteave[A]gmail.com.

Infopäev toimub zoomis, link saadetakse registreerunud osalejatele kaks päeva enne ürituse toimumist.

Infopäev on tasuta.

Lisainfo: maheteave[A]gmail.com

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo