Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Toetuste infopäev mahetaimekasvatajatele

3. mai 2023 13:00 - 16:15

Mahepõllumajanduse Koostöökogu korraldab infopäeva mahetaimekasvatusega tegelevatele tootjatele, mille peamiseks teemaks on uue perioodi toetused. 

Infopäev toimub 3. mail k 13.00 – 16.15 veebis.

Peamiseks teemaks on uue perioodi (alates 2023) pindalatoetused (otsetoetused, mahetoetus, ökoalade toetus, keskkonnasõbraliku majandamise toetus, ökosüsteemiteenuste säilitamisega seotud toetus jm), mida mahetootjad taotleda saavad. Lisaks toetuste tutvustusele räägitakse tingimuslikkuse nõuetest, mis asendavad alates sellest aastast nõuetele vastavuse süsteemi. Tingimuslikkuse süsteem koosneb maa heas põllumajandus- ja keskkonnaseisundis hoidmise nõuetest (HPK) ja kohustuslikest majandamisnõuetest (KM).

Infopäeva lektoriteks on Marika Ruberg, Siim Suure ja Veronika Vallner-Kranich (Maaeluministeerium), Ell Sellis (konsulent) ning Merit Mikk (Mahepõllumajanduse Koostöökogu).

Infopäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerumine hiljemalt 28. aprilliks lingil https://forms.gle/MNijsjV4LBbZQQD86 (eelistatult) või e-maili aadressil maheteave@gmail.com.

Infopäev toimub zoomis, link saadetakse registreerunud osalejatele kaks päeva enne ürituse toimumist.

Infopäev on tasuta.

Lisainfo: maheteave@gmail.com

Infopäeva korraldab Mahepõllumajanduse Koostöökogu.

Infopäev toimub MAK 2014-2020 meetme „Teadmussiirde programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames, toetab Euroopa Liit.

MAK_logo