Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tööstusrobootika rakendamisvõimalused ettevõttes

16. nov. 2020

Täpsem info ja registreerumine SIIN.

Koolitus toimub ülikoolides ja rakenduskõrgkoolides toimuvate täiskasvanute täienduskoolituse kursuste riikliku koolitustellimuse raames.  Tegevust rahastatakse ESF programmist “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” ning see on sihtrühma kuulujatele TASUTA.

Koolituste sihtrühma kuuluvad väikeettevõtete töötajaid ja FIE-d, kellel on vajadust ja huvi õppida kasutama tööstusroboteid. Näiteks, inimesed kes on tegevad  tootmistehnika valdkonnas, tööstuse, masinaehituses ja projekteerimises.
Õppijateks võivad olla ka nii registreeritud töötud kui ka inimesed, kes hetkel ei tööta, aga pole töötuna registreeritud.
Riigi- ja kohalike omavalitsuste ametnike (sh õpetajate) täienduskoolitusel osalemine ei ole toetatav!

Koolitus toetab uute tehnoloogiate ja digilahenduste kasutuselevõttu erinevates majandussektorites. Robootika rakendamine võimaldab tööjõu puudust leevendada. Samas on tööstusrobootika piisavalt keeruline valdkond ning endale sobiva lahenduse leidmine vajab aega ja pühendumist. Antud koolitus tutvustab robootika erinavaid lahendusi ja annab tõuke esmaste takistuste ületamiseks, et tööstusrobootika saaks ettevõtetes rohkem juurutatud.

Koolituse läbinu:

– teab ja tunneb tööstusroboteid nii liigituse kui tootjapõhiselt;
– teab peamisi robotite tehnilisi näitajaid ja robotiseerimisel ettetulevaid kitsaskohti;
– oskab rakendada roboti programmeerimist ning simuleerimist;
– oskab märgata enda ettevõttes robotiseerimise võimalusi;
– oskab koostada tööstusroboti tasuvusanalüüsi.

Koolitust viib läbi Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudi õppejõud Indrek Virro.

Koolitus toimub viie 8-tunnise õppepäevana:  16. novembril, 23. novembril, 30. novembril, 7. detsembril, 14. detsembril 2020.
Õppetöö toimub kõigil koolituspäevadel kell 10.00-17.00.

NB! Enne koolitusele registreerumist mõelge palun läbi, kas Teil on aega ja valmisolekut osaleda kõigil ettenähtud koolituspäevadel ning sooritada iseseisvaid koduseid ülesandeid.

Koolituse korraldaja:
Eesti Maaülikooli avatud ülikool
Fr. R. Kreutzwaldi 56/1
51006 Tartu,
tel 731 3275, 731 3174, 534 41844
e-post: avayl@emu.ee
http://avatudylikool.emu.ee/