Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

VEEBISEMINAR: Rendilepingud ja kasutusvalduslepingud riigi põllumajandusmaal

14. aug. 2018

Maa-ameti riigimaa haldamise osakonna juhataja Tiina Vooro tutvustab veebiseminaril põllumajandusmaa rentimisvõimalusi. Maa-amet annab rendile maareformi käigus riigi maareservi jäetud põllumajandusmaid, mille valitseja on Keskkonnaministeerium. Veebiseminaril saab teada, millised on rentimise põhimõtted, millises mahus on rendilepinguid sõlmitud, kuidas kujuneb renditasu jpm.

 

Veebiseminar on TASUTA.  Vajalik on eelnev registreerumine SIIN

 

LISAINFO:

Veebiseminar toimub 14. august 11.00-14.15 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

 

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades evelin.syld@aripaev.ee või helistades tel nr 667 0209.

Lisainfo: https://pood.aripaev.ee/rendilepingud-ja-kasutusvalduslepingud-riigi-pollumajandusmaal

 

Veebiseminar toimub MAK 2014-2020 “Teadmussiirde ja teavituse toetuse (meede 1) üleriigilise ulatusega tegevuste” meetme raames, tegevust toetab Euroopa Liit

Registreerimislink: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwBw0mPEdx2LoHUbC013mDBwEa2UBs13W2MTxS_85cPOIO9w/viewform?usp=sf_link

MAK_logo