Avaldatud: 9. detsember 2019Kategooriad: Uudised

Maaelu Edendamise Sihtasutus
PRESSITEADE
09.12.2019, Viljandi

Aasta konsulent 2019 on Marika Oeselg

  1. detsembril kuulutas MES juhatuse esimees Raul Rosenberg välja aasta konsulendi tiitli omaniku, kelleks on MES nõuandeteenistuse loomakasvatuse konsulent Marika Oeselg.

„Marika Oeselg on aktiivne ja abivalmis nõustaja ning tunnustatud loomakasvatusvaldkonna ekspert,  kelle nõuandeid väärtustavad nii pikaajalise kogemusega kui alustavad loomakasvatajad,“ iseloomustas aasta konsulenti MES nõuandeteenistuse juht Leho Verk.

Marika Oeselg tegutseb loomakasvatuskonsulendina peamiselt Lõuna-Eestis. Lisaks konsulenditööle on ta Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis õpetaja ning viib läbi mitmeid loomakasvatusvaldkonna koolitusi.

Nõuandeteenistus on parimaid konsulente tunnustanud juba alates 2007. aastast.  Aasta konsulendi valimisel võetakse arvesse teiste konsulentide ning MES nõuandeteenistuse töötajate hinnanguid. Aasta konsulent vastab järgmistele kriteeriumitele: ta tegeleb aktiivselt konsulendi tööga, osaleb aktiivselt nõuandesüsteemi arendamises, võtab osa üritustest, tal on hea kolleegi maine ja positiivne klientide tagasiside.

Pressiteate edastas
Eva Burm
Maaelu Edendamise Sihtasutus
tel 648 4920
eva.burm@mes.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/