Avaldatud: 5. mai 2014Kategooriad: Uudised

Maamajandus, Baltic Agro, Scandagra Eesti, Avena Nordic Grain ning Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistus kuulutavad välja 10. viljakasvatajate võistluse.

Ürituse eesmärk on leida eeskujusid, ideid ja kogemusi, kuidas suurendada teravilja- ja rapsikasvatuse kasumlikkust Eestis.

Järjekorras juba kümnendal viljelusvõistlusel saab panna proovile oma teadmised ja oskused nii teraviljade kui õlikultuuride saagikuse ja tulukuse kategoorias. Seekordsele võistlusele ootame osalema eraldi kategoorias ka mahetootjaid.

Selleks, et osaleda, tuleb viljakasvatajal valida välja oma parim põld, mille pindala on vähemalt 5 ha. Osaleda võib mitme erineva kultuuriga. Kasvuperioodi lõpuks tuleb deklareerige võistluspõllul tehtud kulutused. Erapooletud eksperdid tutvuvad võistlusele esitatud põldudega ja nendel rakendatud agrotehniliste võtetega juulis ning osalevad hiljem ka saagikuse ja kvaliteedi määramisel. Aasta lõpul toimuval seminaril arutatakse tulemusi ja kogemusi.

Oma osalusest teatage Maamajanduse toimetusse hiljemalt 31. maiks e-postiga heiki.raudla@maaleht.ee või telefonil 661 3380.

Korraldajad jätavad endale õiguse teha võistlusele registreerunud põldude vahel valik lähtuvalt põllukultuuride ja maakondade esindatusest. 
 

Maaleht, 05.05.2014 

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/