Avaldatud: 20. oktoober 2022Kategooriad: UudisedSildid:

24. novembril toimub Brüsselis seminar “Talendid põllumajanduses! Kutsehariduse ja -koolituse roll muutuvas põllumajanduses.”

Kutseharidusel ja kutsekoolitusel on oluline roll kiirete tehnoloogiliste muutuste, digitaliseerimise ja ülemaailmsete jätkusuutlikkuse küsimustega toime tulemiseks vajalike oskuste ja pädevuste arendamisel.

Innustavate meetodite ja kogemuste jagamisega õpetajate, õpilaste, koolitajate ja teiste osaliste vahel soovitakse rõhutada kutsehariduse ja -koolituse rolli atraktiivse, roheliseks ja digitaalseks üleminekuks valmis põllumajandussektori kujundamisel. Arutluse alla tulevad eesmärkide seadmine ja edukad lähenemisviisid õigete oskuste arendamisel.

Osalemine

Osalema on oodatud põllumajandusliku kutsekooli õpetajad ja õpilased, põllumajanduskoolitajad, nõustajad, põllumajandustootjad, teadlased, Euroopa Liidu organisatsioonide ja põllumajanduse või hariduse eest vastutavate asutuste esindajad.

Osalemine on TASUTA. Osalemissoovist on vaja teada anda kuni 28. oktoobrini. Kohtade arv on piiratud!

Sündmust on võimalik jälgida ka veebi vahendusel. Rohkem infot ja seminari kava leiab sündmuse veebilehelt Farming’s got talent!

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/