Avaldatud: 18. mai 2012Kategooriad: Uudised

Täna Säreveres toimunud noortaluniku kompleksvõistlusel saavutas kümne ala kokkuvõttes esikoha ja pälvis parima noortaluperemehe tiitli Jaan Piigert Järvamaalt.

Parim noortalunik õpib ametit Järvamaa Kutsehariduskeskuses esimesel kursusel ja plaanib tulevikus tegeleda liha- või piimaveiste kasvatusega.

Parim noortaluperenaine ja ühtlasi võistluste noorim osavõtja oli Pille-Riin Reinaus, kes õpib samuti Järvamaa Kutsehariduskeskuses.

Üldkokkuvõttes saavutas teise koha Kermo Viilup ja kolmanda koha Johannes Toom, mõlemad õpivad Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.

Noortaluniku kompleksvõistlus peeti tänavu juba 12. korda. Parima noortaluniku tiitlile saavad võistelda maamajanduslike kutseõppeasutuste õpilased, Eesti Maaülikooli üliõpilased ja noortalunikud, nii naised kui mehed vanuses kuni 40 aastat. Seekord osales 29 võistlejat neljast koolist: Olustvere Tehnika- ja Maamajanduskool, Vana-Antsla Kutsekeskkool, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Põltsamaa Ametikool.

Noortaluniku kompleksvõistluse eestvedaja on Põllumajandusministeerium ja läbiviija Järvamaa Kutsehariduskeskuses, võistlust toetab ka SA Innove.

Maaleht

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/