Avaldatud: 10. detsember 2014Kategooriad: Uudised

Eesti künniseltsi juhatus arutas 25. novembril Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli juhtide, Kehtna vallavalitsuse liikmete ja Kaspar Järvala künniklubi esindajatega 2015. aasta Eesti künnimeistrivõistluste korraldamist Kehtnas.

10 aastat Olustveres Eesti meistrivõistlusi ja rahvusvahelist noorte künnivõistlust korraldanud Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu juhataja Riho Kala tunnistas, et on kahepäevase võistluse korraldamisest väsinud ning võistlused vajaksid uuenduskuuri. Kala soovil jääks senisest programmist Olustveresse noorte künnivõistlused, kus osalevad ka teiste riikide noored ning VIP-de künnidemonstratsioon. "See toimuks hoidiste messiga ühel päeval 26. septembril," selgitas Riho Kala.

Mõte tuua künnimeistrivõistlused Kehtnasse
2012. aastal valitud künniseltsi juhatuses on tegevad Margus Ameerikas, Riho Kala, Tambet Sova, Urmas Lees ja Kaspar Järvala. Omanimelise künniklubi asutanud Kaspar Järvala on ka varem teistele juhatuse liikmetele teinud ettepaneku korraldada Eesti künnimeistrivõistlused Kehtnas. 

Loe edasi täispikka artiklit Äripäeva põllumajanduse veebilehel www.pollumajandus.ee siin

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/