Avaldatud: 5. november 2014Kategooriad: Uudised

Pressiteade
4. november 2014, Viljandi

Reedel 7. novembril tunnustab Maaelu Edendamise Sihtasutus taas parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) annab reedel Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspeol üle aunimetused 2014. aasta parimatele maamajanduseriala õpilastele ja õpetajatele.

Maaelu Edendamise Sihtasutuse moodustatud komisjon valis sel aastal parimateks maamajanduseriala õpilasteks Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli põllumajanduseriala IV kursuse õpilase Johannes Toomi ja Järvamaa Kutsehariduskeskuse põllumajanduseriala IV kursuse õpilase Pille-Riin Reinausi. Parimaks maamajanduseriala õpetajaks valiti Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli põllumajanduseriala õpetaja Marika Oeselg. Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda annab eripreemia pikaajalise ja tulemusliku töö eest Põltsamaa Ametikooli kodumajanduse eriala õpetaja Ene Külanurmele.

„Meil on hea meel, et on noori, kes soovivad oma tuleviku maaeluga siduda ja sellesse panustada. Sellisele suhtumisele aitavad kindlasti kaasa tublid õpetajad, kes on oma õpilastele eeskujuks,“ arvab Andres Vinni, kes on Maaelu Edendamise Sihtasutuse juhatuse liige ning parimate valimise komisjoni esimees.

MES valib parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid 2001. aastast. Aunimetuste andmine on koolide seas kujunenud oluliseks konkursiks ning ka sel aastal esitati kandidaate kõikidest maajamajanduserialasid õpetavatest  kutsekoolidest.

Parimate valimisel osalevad Maaelu Edendamise Sihtasutuse, Põllumajandusministeeriumi, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, Sihtasutuse Kutsekoda, ajalehe Maaleht ja saate Maahommik esindajad. Aunimetused parimatele annab üle MESi  juhatus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja traditsioonilisel lõikuspeol reedel 7. novembril Laitse Graniitvillas.

Eva Patune
Arendus-projektijuht
Maaelu Edendamise Sihtasutus
Oru 21
71003 Viljandi
tel  648 4064 
www.mes.ee 

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/