Avaldatud: 8. jaanuar 2020Kategooriad: Uudised

EESTI PÕLLUMAJANDUS-KAUBANDUSKODA

Pressiteade

  1. jaanuar 2020

Põllumajanduskoja juhatus jätkab tööd kaheliikmelisena

Eile, 7. jaanuaril toimus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu koosolek, kus päevakorras oli juhatuse liikmete valimine.

„EPKK põhikirja järgi valib nõukogu juhatuse liikmed tähtajaliselt kolmeks aastaks ja juhatus on kuni kolmeliikmeline,“ ütles koja nõukogu esimees Olav Kreen. „Eile valis koja nõukogu järgmiseks kolmeks aastaks välja kaks juhatuse liiget: Roomet Sõrmus juhatuse esimeheks ja Vahur Tõnissoo juhatuse liikmeks,“ jätkas Kreen. Sellega tunnustas nõukogu Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poolt viimastel aastatel tehtut ja seeläbi ka nende meeste senist suurt panust EPKK juhtimisel.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda tänab hea töö eest senist koja juhatuse liiget Tiina Saronit, kes on otsustanud kandideerida Maaeluministeeriumi kantsleri ametikohale. Järgmisel nõukogu koosolekul on kavas otsustada, kas ja millal valitakse ka kolmas juhatuse liige.

Lisaks kinnitati koosolekul koja mahetoimkonna esimeheks tulundusühistu Wiru Vili juhatuse liige Hardo Vahemäe.

  1. aastal loodud Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on suurim põllumajanduse ja maamajandusettevõtete esindusorganisatsioon Eestis. Koda koondab mittetulundusühinguid, ühistuid ja ettevõtteid põllumajanduse, põllumajandussaadusi töötleva tööstuse, metsanduse ja maamajanduse erinevatest valdkondadest.

Lisainfo: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Olav Kreen, tel 5142124, olav.kreen@epkk.ee

 

Malle Lind

Avalike suhete juht

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda

Pärnu mnt 141

Pärnu mnt 141, 11314 TALLINN

+372 600 9349

+372 509 6304

malle@epkk.ee

www.epkk.ee

 

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/