Avaldatud: 7. jaanuar 2014Kategooriad: Uudised

Eesti idufirma VitalFields'i loodud põllumeeste veebirakendus sai Eesti ja Vene investoritelt teenuse arendamiseks 500 000 eurot.

VitalFields pakub põllumeestele põllupõhist ilmaennustust, hoiatusi taimehaiguste leviku osas, põldude tõhususe analüüsi, planeerimis-, laohaldus- ja kasumlikkuse jälgimise tööriistu.

„See et olemasolevad investorid otsustasid ettevõttesse lisaraha investeerida on meile tunnustuseks. Tõsiasi, et meie tegevusse investeeris uus Vene taustaga investeerimisfirma TMT Investments on märgiline. See näitab, et praegune tegevus SRÜ riikides on olnud edukas,“ ütles VitalFields'i üks asutaja ja tegevjuht Martin Rand.

Rand lisas, et ingelinvestorite seas olid ka Skype’i asutaja Ahti Heinla, IT-ettevõtja Andres Kull, ingelinvestor Arvi Tavast, Arengufondiga seotud SmartCap AS, Vene päritolu investeerimisfirma TMT Investments ja Eesti ettevõte Wiser Financial Advisors OÜ.

VitalFieldsi veebipõhine rakendus on kasutatav nii eesti, inglise kui ka vene keeles ükskõik millises internetiga ühendatud seadmes ning on loodud Euroopa riikide põllumeestele.

Sel ja järgnevatel aastatel keskendub ettevõte uutele turgudele sisenemisele Lääne- ja Ida-Euroopas ning samuti ka arendustegevusele. Selleks kasutataksegi poole miljoni euro suurust lisainvesteeringut. 

Mari Mets, Äripäev, 07.01.2014 

 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/