Avaldatud: 30. mai 2016Kategooriad: Uudised

PRESSITEADE

Premium 7 tanklaketi poed pakuvad nüüdsest tervislikku mahevalikut

Kõigist Premium 7 tanklaketi poodidest saab nüüdsest osta OÜ Loodusvägi täisväärtuslikke mahedaid näkse ja mahedaid kõrrejooke, mis on valmistatud küpsetest viljadest pressitud täismahlast ning veest. Premium 7 on esimene tanklakett Eestis, kus on müügil hea valik tervislikke mahetooteid.

OÜ Loodusvägi turundusjuht Anneli Vernik kommenteeris, et mahetoodete pakkumine nn mugavuspoodides on olnud õige otsus ning kliendid on valiku hästi vastu võtnud. Seda tõestavad kõnekad müüginumbrid juba praegu. „Mahetoodete edukas müük eeldab turunduselt suurt teavitustööd. Loodusväe kogemustele tuginedes on muudatuste realiseerimisse väga tugevalt panustanud ka Premium 7,” tunnustas Vernik viljakat koostööd.
Tema sõnul otsib tarbija juba täna mugavuspoodidest tervislikumat valikut, sest mahekaup ei ole enam kitsale ringile mõeldud nišitoode.“Parim tõestus selleks on mahesektori jõuline kasv ning pidev valiku laienemine poelettidel. Loogilise jätkuna soovib sama klient leida endale tervislikku suupistet ka mugavuspoest,” ütles OÜ Loodusvägi turundusjuht Anneli Vernik.
Verniku sõnul arvestasid nad Premium 7 tanklaketi poodide mahevaliku koostamisel tarbimismugavust. Samas on oluline teada, et mahetoodetest saadav täisväärtuslik energia pakub organismile rohkesti toiteaineid ning ei koorma keha tühjade kalorite ja erinevate keemiliste lisaainetega.
“Tanklapoest suupistet otsima minnes on inimese energiatase enamasti madal ja vajatakse kiiret turgutust,” ütles OÜ Loodusvägi turundusjuht Anneli Vernik. “Nii kiputaksegi automaatselt haarama kõrge rasva- või suhkrusisaldusega tooteid, kuid ei teadvustata, et need viivad energiataseme küll kiiresti lakke, kuid sellele järgneb sama kiire langus. Keha ei ole saanud vajalikke toiteaineid ning inimene muutub loiuks ja uniseks. Unine juht autoroolis on aga väga ohtlik.“ Ja veel:“Valge suhkru ning lisa-, värv- ning säilitusainete suhtes on eriti tundlikud lapsed ja nii võib rõõm maiustuse üle veresuhkru langedes pöörduda kiiresti rahutuseks, tekitada jonnihooge ning käitumishäireid.“
„Loodusvägi OÜ pakub kõrge toiteaineväärtusega näkside ja suhkruvabade kõrrejookidega head alternatiivi tanklapoodide harjumuspärastele kaupadele,“ lisas Anneli Vernik rõõmsalt.
“Meie jaoks on oluline väärtustada kliente, kes soovivad tanklapoest leida kiiresti tervislikke vahepalasid,” rääkis Premium 7 turundusjuht Aiki Tiisler. “Oleme teinud kliendile kõik lihtsasti leitavaks – mahetoodete jaoks on meil eraldi tähistatud riiuliosa.” Tiisler ütles ka, et edaspidi on tanklaketil soov mahetoodete valikut veelgi täiendada.

Lisainfo:
Anneli Vernik, OÜ Loodusvägi turundusjuht, tel 5342 0338
Aiki Tiisler, Premium 7 turundusjuht, tel 588 72665

Illustreerivaid pilte leiab siit:
https://www.dropbox.com/sh/5xkqzyw65tivujm/AABLM5SR8CkS79OrnIQzvvFxa?dl=0
 

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/