Avaldatud: 28. mai 2012Kategooriad: Uudised

Tutvustamaks ja tunnustamaks Eesti maaelu arengukava (MAK) 2007–2013 raames toetust saanud parimaid põllumajandusprojekte ning nende elluviijaid, kuulutab Maamajanduse Infokeskus välja konkursi „Märka uuenduslikku põllumajandust!“.

Projektid võistlevad kolmes kategoorias: parim põllumajanduse ühistegevuse projekt, parim uuenduslik põllumajandusprojekt ja parim põllumajanduslik teadmussiirde projekt. Üks projekt võib kandideerida ka mitmes kategoorias.

Konkursil osalevaid projekte võivad välja pakkuda kõik soovijad: projekti tegijad, konsulendid, erialaliidud, maakondlikud arenduskeskused, Leader-tegevusgrupid, piirkonna ettevõtjad ja elanikud.

Projekte saab esitada 11. juunini 2012. Vormid ja lisainformatsioon on saadaval Maamajanduse Infokeskuse veebilehel www.maainfo.ee/vorgustik/konkurss2012

Parimad MAKi põllumajandusprojektid valib välja hindamiskomisjon. Võitjaid autasustatakse 2012. a novembris Põllumajandusministeeriumi aastapäeval. Parimad projektid saavad auhinna ja neid tutvustatakse spetsiaalses trükises. Auhinnad loositakse välja ka projektide konkursile esitajatele.

Eesti maaelu arengukava 2007–2013 esimese telje raames, on toetust saanud üle 7000 projekti. Selle telje eesmärgiks on põllumajandus- ja metsandussektori konkurentsivõime parandamine. Konkursile oodatakse häid põllumajanduse projektinäiteid, et tuua esile põllumajanduse uuenduslikkust ja koostöövalmidust.

Konkursil kandideerivad põllumajandusprojektid võivad olla toetust saanud ka Leader-meetmest. Tänavune konkurss on eelmisel aastal läbiviidud konkursi „Märka Leaderit“ jätk.

Lisainformatsioon:
Krista Kõiv,
Maaelu- ja kalandusvõrgustiku
osakonna juhataja
tel.: 511 2562 kk@maainfo.ee

Reve Lambur,
Maaeluvõrgustiku büroo
juhtivspetsialist
Tel.: 529 8009 reve@maainfo.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/