Avaldatud: 4. november 2015Kategooriad: Uudised

Pressiteade
Maaelu Edendamise Sihtasutus
04. november 2015, Viljandi

MES tunnustab parimat maamajanduseriala õpetajat ja õpilast

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) annab 10. novembril üle aunimetused 2015. aasta parimale maamajanduseriala õpetajale ja õpilasele.

MESi moodustatud komisjon valis sel aastal parimaks maamajanduseriala õpetajaks Järvamaa Kutsehariduskeskuse põllu- ja hobumajanduse ning loomaarsti abilise eriala õpetaja Ulvi Martini ning parimaks maamajanduseriala õpilaseks Järvamaa Kutsehariduskeskuse põllumajanduseriala kolmanda kursuse õpilase Keidi Sadama.

„MES annab parima maamajanduseriala õpetaja ja õpilase tiitlit välja 2001. aastast. Kõigi nende aastate jooksul on meile esitatud väga väärikaid ja tublisid kandidaate, nii ka sel aastal,“ ütles Andres Vinni, kes on MESi juhatuse liige ning parimate valimise komisjoni esimees, ning lisas, „rõõm on lugeda maamajanduserialade õpilaste nägemusi, kuidas oma tulevik maaeluga siduda. Paljudel õpetajatel on hea omadus siduda õppetöös teooria tugevalt praktikaga, sellist meetodit kasutab oma töös ka 2015. aasta parimaks valitud õpetaja.“

Parimate valimise komisjonis osalesid Maaelu Edendamise Sihtasutuse, Maaeluministeeriumi, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, Eesti Põllumeeste Keskliidu, ajalehe Maaleht ja saate Maahommik esindajad.

Tunnustamine toimub teisipäeval 10. novembril Tallinnas KUMU Kunstimuuseumis Aasta Põllumehe väljakuulutamise pidulikul üritusel. Parima maamajanduseriala õpetaja aunimetusega kaasneb Tauno Kangro skulptuur „Õpetaja Laur“. 

Teate edastas:
Eva Patune
Maaelu Edendamise Sihtasutus
tel  648 4064
e-post  eva.patune@mes.ee
www.mes.ee

Viimased uudised

Arhiiv

Pikk.ee uudiskirjaga liitumine.

Isikuandmeid töötleme vastavalt Isikuandmete töötlemise põhimõtetele

Täpsem liitumisvorm on leitav https://www.pikk.ee/liitu-uudiskirjaga/