Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Infopäev: Kuidas alustada digitaalset müüki?

21. sept. 2021 14:00 - 18:00

Tasuta

Infopäev  on osa programmist Ekspordivägi, mille eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. 

Digitaalse müügi teadmised on toidusektoris väga olulised ning seega korraldatakse infopäevade sari digimüügi teadmiste jagamiseks. Kuidas alustada digitaalset müüki on esimene 2021 sügisel toimuvast neljaosalisest infopäevade sarjast. 

Sihtgrupp 

Kõik huvilised toidusektorist. 

Infopäeva teemad 

  • Missugused on digitaalse müügi võimalused toidusektoris? 
  • Missugused on erinevad veebiturud toidusektoris? 
  • Digimüük B2C ja B2B sektoris. 
  • Toidubrändide parimad näited veebiturgudel. 

Esineja 

Martina Vazzoler (IT) töötab Itaalia Toidu Ekspordi Koolis ning omab unikaalseid ja sügavaid teadmisi elektrooniliste turuplatside (marketplaces) kaardistamisel ja nende kasutamisel oma e-poodidega integreerimisel. See on väga eriline kompetents, mis on oluline Eesti ettevõtetele. 

Ta on kaua töötanud turunduses ja kommunikatsioonis, aga viimastel aastatel spetsialiseerunud digitaalsetele projektidele, mille raames ta on teinud koostööd näiteks Twitteriga, loonud digitaalse turunduse ja transformatsiooni strateegiaid ja tasuvusanalüüse mitmetele toidusektori  ettevõtetele ja aidanud neil laieneda digitaalsete kanalite kaudu rahvusvaheliselt. Digitaalsete strateegiate loomisel toetub ta andmetele ja sügavale infoanalüüsile. 

Martina on sotsiaalse kaubanduse e-poe e-Italy looja, mis tegutseb rahvusvaheliselt Itaalias toodetud kaupade sh toidukaupade vahendamisega. Ta on selle ühendanud 10 Amazoni ja 9 Ebay kontoga ning saavutanud suurepäraseid müügitulemusi. Martina on välja andnud koostöös IUSVE di Mestre ülikooli üliõpilastega raamatu veebiturgudest ning sellest, missuguste strateegiatega nendel edukas olla. 

 

Infopäeva hind 

Infopäev on  tasuta, kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 131€ ühe osaleja kohta.  

 

Infopäeva toimumise aeg ja koht 

Infopäev toimub Zoomi keskkonnas 21. septembril kell 14:00 – 17:00. 

Infopäeva salvestus.

Infopäeva slaidid.

 

Registreerimine 

Infopäeval osalemiseks on vaja registreeruda hiljemalt 19. septembril. Registreeri siin!  

Kõikidele registreerunutele saadetakse Zoomi link hiljemalt päev enne infopäeva.  

 

Toetajad 

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014-2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“  tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).