Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Best4Soil Veebikonverents 2022

16. veebr. 2022 10:00 - 18:00

Best4Soil projekti jaoks on käes lõikusaeg. Meie suurel veebikonverentsil, mis toimub 16. veebruaril 2022, tahame tutvustada projekti tulemusi, mille saavutasime paljude pühendunud inimeste abiga üle kogu Euroopa ning kutsume teid arutelust osa võtma.

Sellest ajast alates oleme loonud videoid, teabelehti ja tööriistu mulla tervise, mullas levivate haiguste, nematoodide ja külvikorra teemadel. Ja kogu see teave on juba saadaval 22 keeles – tasuta!

Ja nüüd, projektiperioodi lõpus, oleme ette valmistanud elava programmi, mis on täis kirglikke praktikuid, väljapaistvaid teadlasi, kogenud nõustajaid ja pühendunud poliitikuid – kõik eesmärgiga saavutada seda, mis on Best4Soil – mulla jaoks parim.

Kuulus telekokk, talunik, mesinik ja Euroopa Parlamendi liige näitab, kuidas tervislik muld on seotud tervisliku toitumisega. Praktikud jagavad oma kogemusi selle kohta, kuidas nad oma taludes mulla tervist haldavad, kasutades haljasväetist ja vahekultuure, komposti, anaeroobset mulla desinfitseerimist ja Best4Soil otsuste tugitööriista mulla kaudu levivate haiguste ohjamiseks. Ja kui olete alati tahtnud teada, mida aluspüksid teie pinnase elujõu kohta räägivad, siis me räägime ka sellest.

Broneeri oma tasuta pilet kohe, levita uudist ning kutsu ka sõbrad ja kolleegid!

Seekordne konverents on inglise keeles.

Lähem info ja registreerimine SIIT.

(https://hopin.com/events/best4soilconference)

 

Best4Soil Eesti koordinaator

Eva Tuusis

evatuusis@gmail.com

5344 9088