Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Veebiseminar: Kuidas müüa digitaalselt B2B sektoris? 

1. dets. 2021 14:00 - 17:00

Tasuta

Veebiseminar on osa programmist Ekspordivägi, mille eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. 

Digitaalse müügi teadmised on toidusektoris väga olulised ning seega korraldatakse veebiseminaride sari digimüügi teadmiste jagamiseks. Kuidas müüa digitaalselt B2B sektoris on viimane 2021 sügisel toimuvast neljaosalisest sarjast. 

 

Sihtgrupp 

Kõik huvilised toidusektorist. 

 

Veebiseminari teemad 

  • Missugused on toidusektori B2B müügi võimalused internetis? 
  • Missugused on toidusektori B2B müügi edulood internetis?  
  • Missuguseid strateegiaid erinevad toidusektori ettevõtted kasutavad B2B müügiks internetis? 
  • Millele sobiva strateegia valimisel tähelepanu pöörata? 

 Järelvaatamine

Esitlus

Esineja 

Martina Vazzoler (IT) töötab Itaalia Toidu Ekspordi Koolis ning omab unikaalseid ja sügavaid teadmisi elektrooniliste turuplatside (marketplaces) kaardistamisel ja nende kasutamisel oma e-poodidega integreerimisel. See on väga eriline kompetents, mis on oluline Eesti ettevõtetele. 

Ta on kaua töötanud turunduses ja kommunikatsioonis, aga viimastel aastatel spetsialiseerunud digitaalsetele projektidele, mille raames ta on teinud koostööd näiteks Twitteriga, loonud digitaalse turunduse ja transformatsiooni strateegiaid ja tasuvusanalüüse mitmetele toidusektori  ettevõtetele ja aidanud neil laieneda digitaalsete kanalite kaudu rahvusvaheliselt. Digitaalsete strateegiate loomisel toetub ta andmetele ja sügavale infoanalüüsile. 

Martina on sotsiaalse kaubanduse e-poe e-Italy looja, mis tegutseb rahvusvaheliselt Itaalias toodetud kaupade sh toidukaupade vahendamisega. Ta on selle ühendanud 10 Amazoni ja 9 Ebay kontoga ning saavutanud suurepäraseid müügitulemusi. Martina on välja andnud koostöös IUSVE di Mestre ülikooli üliõpilastega raamatu veebiturgudest ning sellest, missuguste strateegiatega nendel edukas olla. 

 

Veebiseminari hind 

Veebiseminar on  tasuta, kuid selle eest arvestatakse vähese tähtsusega abi kuni 131€ ühe osaleja kohta. 

 

Veebiseminari toimumise aeg ja koht 

Veebiseminar toimub Zoomi keskkonnas 1. detsembril kell 14:00-17:00. 

 

Registreerimine 

Veebiseminaril osalemiseks on vaja registreeruda hiljemalt 29. novembril siin:  

Kõikidele registreerunutele saadetakse Zoomi link hiljemalt päev enne veebiseminari.  

 

Toetajad 

Teadmussiirde pikaajaline programm toidusektori müügivõime edenduse tegevusvaldkonnas viiakse ellu “Eesti maaelu arengukava 2014-2020” meetme „Teadmussiire ja teavitus“  tegevuse liigi „Pikaajalised programmid“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist (EAFRD).