Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Koolitus 15.-16.05 Tallinnas siseaudiitoritele

15. mai 2023 09:30 - 16. mai 2023 16:30

Tasuta

Eesti Toiduainetööstuse Liit korraldab ja  Osaühing TJO Konsultatsioonid viib läbi koolituse, mille eesmärgiks on anda osalejatele vajalikud teadmised ja oskused kvaliteedijuhtimissüsteemi sisemiste auditite ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks.

Koolitus on suunatud toidukäitlemise ettevõtete spetsialistidele ja juhtidele, kelle ülesandeks on kvaliteedijuhtimissüsteemi siseauditite läbiviimine. Koolitusel osalemise eelduseks on ISO 9001 standardi nõuete tundmine.

Koolituse tulemusena on osalejad võimelised auditit tulemuslikult ette valmistama, läbi viima ja tulemusi hindama ning asjakohaselt dokumenteerima. Audiitori tunnistuse saamiseks tuleb koolituse lõpus edukalt sooritada eksam.

Täienduskoolitused on tasuta sihtrühma kuulujale, kui ettevõttel on piisavalt vähese tähtsusega abi (VTA) jääki. Koolitusel osalemine on vähese tähtsusega abi (loe täpsemalt registreerimisvormi juurest).

Täienduskoolituse puhul toetatakse (sihtrühma kuuluvad) põllumajandustoodete tootmise, töötlemise või turustamisega, põllumajandustoodetest mittepõllumajandustoodete töötlemisega, sealhulgas toidu valmistamise või töötlemisega,  seotud või nimetatud tegevusega tegelevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat, eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat ja toidu valmistamise või töötlemisega tegelevat avalik-õigusliku juriidilise isiku juhtorgani liiget või töötajat.

MAK_logo